‘Elektrik adam’la müthiş bir macera

Playstation 3 platformu için çıkan inFamous adlı oyunda motorsikletli bir kurye olan kahramanımız Cole’ün dünyası, götürmek üzere teslim aldığı bir paketin yolda infilak etmesiyle değişiyor. Patlama sonucu büyük bir krater açılır, ortalık savaş yerine döner.

Kahramamız Cole ise, elektrik yüklü bir adam haline gelir, herkesi öldüren elektrik ona güç katar. Oyunda, Cole’ü yönetiyor ve karşımıza çıkan düşmanlarla elektrikler saçarak savaşıyoruz. Bir çok aksiyon oyununun aksine yeni bir şey olan elektrik fantezisi oldukça ilginç bir deneme.

Elektrikten aldığınız gücü oyunda hem iyiye hem de kötüye kullanma şansınız var; seçim sizin! Yaptığınız iyilik ve kötülük sizin hesabınıza kayda geçiyor.

Oyundan üç farklı bölgeden oluşan Empire City’deki çetelerle mücadele edebilir, çeteye karşı başarılar sağladıkça kazandığınız puanları artırabilirsiniz.

Elektriğiniz azaldıkça pillerinizi doldurmak ve yeniden güç kazanmak zorunda olduğunuz inFamous, farklı aksiyonlar arayanlar için ideal bir seçenek olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir