Shadow

E-Ticaret sektörüne gireceklere özel çözüm

Bilginet Genel Müdürü Ercüment Erdem, E-Ticaret sektörüne girmek isteyen firmalara danışmanlık yaparak yol gösterdiklerini söylüyor.

Bilginet’in her büyüklükteki kurum için farklı çözümleri var. Bu çözümlerin hayata geçirilmesinde Bilginet ekibi şirketlere destek sağlıyor.

E-Ticaret paketlerinde bir yenilik de, sosyal medya entegrasyonu. Bu sayede ürünlerin sosyal ağlarda paylaşımı kolaylaştırılıyor. Bilginet’in yeni ürünlerinden biri de ‘e-social’. Bu çözümle de e-ticaret siteleri Facebook’ta ürünlerini sergileyebiliyor, satış için yeni bir kanal oluşturmuş oluyor.

Bilginet Genel Müdürü Ercüment Erdem, elektronik ticaret çözümlerini TechnoLogic’e anlattı (165) from Melih Bayram Dede on Vimeo.

BU BÖLÜMDE NELER VAR?

  • Telefonsuz internete uygulanacak vergi oranı yüzde 5 olarak açıklandı
  • Wikileaks’in kurucusu Julian Assange’ın tutuklanmasının ardından yoğun siber saldırılar başladı
  • Digiturk, LigTV maç yayınlarının Blogger’da yayınlanması üzerine Google’a dava açtı
  • Bilginet’in Genel Müdürü Ercüment Erdem, elektronik ticaret çözümlerini TechnoLogic’e anlattı
  • Haftanın siteleri, kaydadeğer metinlerin paylaşıldığı Alıntılar Defteri ve annelere özel alışveriş sitesi HesaplıAnne.com
  • World of Warcraft Cataclysm dünya ile aynı anda Türkiye’de gece yarısı satışa sunuldu
  • Hepsi birazdan TechnoLogic’te

Yeni Şafak gazetesi Teknoloji Editörü Melih Bayram Dede‘nin hazırlayıp sunduğu TechnoLogic programı TVNET’te ekrana geliyor. Programla ilgili görüş ve önerilerinizi info@techno-logic.tv adresine yazabilirsiniz.

Not: TVNET, TÜRKSAT 3A uydusu ile İstanbul, Ankara, İzmir ve Isparta’da karasal yayın yapıyor. TVNET’in uydu parametreleri şöyle: UYDU: TÜRKSAT 3A FREKANS: 12653 SEMBOL: 4444 FEC: 5/6 POLARİZASYON: VERTICAL

TVNET, DigiTurk’te 39., D-Smart’ta 85., Teledünya’da ise 55. kanalda yayında.

İnternetten Canlı Yayın: http://www.tvnet.tv.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir