Sosyalleştiren Nokia E75 Türkiye’de

Son dönemlerde, Friendfeed, Twitter ve Facebook gibi ağlarda zaman geçirmek ve sosyalleşmek adeta bir çılgınlık halini aldı. Ne zaman neredeyiz ve ne yapıyoruz, her şeyi arkadaşlarımızla paylaşmak istiyoruz. Bunu yapmak için de bizi her an internete bağlayan ve seri bir şekilde yazabileceğimiz, bir başka ifadeyle tırmalayabileceğimiz cihazlara ihtiyaç var.

İşte tam bu noktada işimize yarayacak ve sosyalleşmemizi hızlandıracak bir cihaz olan Nokia E75 modeli Türkiye’de satışa sunuldu. Her ne kadar şirket tarafından ‘e-posta cihazı olarak tanımlansa da, kayarak açılan Q klavyesi bulunan cihaz, daha  çok, sosyal ağlarla haşır neşir olanların ilgisini görecek gibi görünüyor.

Entegre Nokia Messaging servisi bulunan Nokia E75, üç adımda, Yahoo! Mail, Gmail ve Windows Live Hotmail dahil, dünyada yaygın kullanılan e-posta hesaplarını kurmamamızı sağlıyor. Nokia’nın kurumsal e-posta istemcileri, Mail for Exchange ve IBM Lotus Notes Traveler tarafından da destekleniyor ve bu sayede, dünya çapında kurumların gelen kutularının yüzde 90’ından fazlasına doğrudan erişim sağlıyor. Nokia E75, diğer Ovi servisleriyle de entegre oluyor; A-GPS ile birlikte çalışan Nokia Maps ve ilk kez bir Nokia Eseries cihazı tarafından desteklenen N-Gage Nokia oyun servisi ile birlikte geliyor.

One Comment

  • birblogNo Gravatar

    Bizim gibi her anını kaydetme meraklısı olmayanlara pek yaramaz. Bir de ben telefonda oynanan oyunlardan pek haz etmememe rağmen millet bu n-Gage ye pek düşkün. 17 inçlik ekran oyun için bana küçük geliyor gerisini varın siz düşünün. :) Not : Ben E 65 istiyorum 2 yıldır. fiyatı pek düşmedi ve Ne azimmiş ki ben hala düşmesini bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir