Dünyayı kurtarmak farelere kaldı!

Kahramanının sevimli bir fare olduğu ve önümüzdeki aylarda ülkemizde de vizyona girecek olan G-Force adlı filmin, oyun arenasındaki versiyonu Türkiye’de oyunseverlerle buluşuyor.

Oyunda kahramanımız Darwin’in içinde bulunduğu ajanlar grubu, dünyayı ele geçirmeye çalışan kötü bir milyarderin planlarını bozmaya çalışıyor.

Neşeli karakterlerin yanı sıra, eğlenceli bir aksiyon ortamı sunan oyunda, görevimiz sırasında fiziksel sınırları zorluyor, karşımıza çıkan her ortamda durmaksızın ilerleyebiliyoruz.

Dünyayı kurtarma misyonumuzda bize engel olmaya çalışan art niyetli milyarderin karşımıza çıkaracağı robot gibi düşmanlardan kurtulmak için elimizdeki tüm imkânları kullanıyoruz.

Işın kılıcımız, çeşit çeşit silahlarımız ve giremeyeğimiz küçük deliklere girerek bize yardımcı olan Mooch adlı sineğimiz ve gece görüş imkânımızla oyunda başarı için çalışıyoruz.

G-Force, eğlenceli karakterler, müthiş ses efektleri, kaliteli grafikler ve farklı senaryosuyla, stres atmak için oynanabilecek, neşeli bir yapım.

http://disney.go.com/games

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir