Shadow

Dünyanın şeceresi Tel Aviv’de

Dünyanın en büyük aile ağacı ağı olan Tel Aviv merkezli MyHeritage, benzer bir proje olan Londra merkezli Kindo’yu satın aldı. Dünya genelinde 25 milyondan fazla üyeye sahip olan MyHeritage, ailelerin kendi tarihlerini araştırmaları ve birarada iletişim halinde kalmalarına yardım etmek için kurulmuş bir site. MyHeritage 25 dilde yayında ve 260 milyon profil ile 25 milyon aile üyesine ev sahipliği yapıyor. Şirketin merkezi İsrail Tel Aviv yakınlarındaki Bnei Atarot’ta yer alıyor. Şirket yetkilileri, Kindo takımının sosyal ağlardaki tecrübesiyle MyHeritage’in aileler için Facebook olma vizyonunu gerçekleştirmesine yardım edeceğini belirtiyor.

MyHeritage’in kurucusu ve CEO’su Gilad Japhet birleşme ile ilgili olarak şöyle konuştu:

“MyHeritage’e Kindo takımının katılması, şirketin dünya genelindeki aileleri birleştirmek adına olan vizyonunu gerçekleştirmesi için şirketi çok daha güçlü bir konuma getirdi. Yaratıcı ve gelişmiş teknolojimiz ile Kindo’nun sosyal ağlar ve pazarlama alanındaki tecrübesinin getirdiği sinerji, endüstri lideri olarak konumumuzu daha da güçlendirecektir. Kindo, şahane bir ün ve mükemmel bir kullanıcı tabanı ile kullanıcı dostu bir hizmeti başarıyla yaratmıştır.”

MyHeritage, dünya genelindeki ailelerin geniş aile üyelerini keşfetmesi, bağlanması, iletişim kurması ve aile tarihlerini kolayca araştırmaları için yardım ediyor. Hizmet uluslararası erişim anlamında benzersiz ve daha fazlası gelmek üzere olan 25 dile çevrilmiş durumda. Etkileyici büyümesi ailelerin birarada kalmak ve kendileri hakkında daha fazla öğrenmek için artan isteklerinden meydana geliyor.

MyHeritage’e erişim internet sitesinden veya ufak bir parça yazılımı ücretsiz olarak yüklemekten sağlanıyor. MyHeritage ve Kindo’nun birleşmesi çok daha büyük bir aile ağını yaratacak ve toplam kullanıcı tabanına bir anda daha fazla değer katacak.

Londra merkezli Kindo takımı MyHeritage’ın dünya genelindeki aileler için en iyi uğrak yeri olma vizyonunu gerçekleştirmek üzere önemli bir yere sahip olacak. Kindo kullanıcıları, bundan böyle MyHeritage’in aile tarihlerini keşfetmeye yardımcı olmak üzere sunduğu benzersiz teknolojisine kolayca erişebilecek. Ayrıca MyHeritage’ın resim etiketleme teknolosinden faydalanacak. Bu teknoloji resimlerdeki insanları otomatik olarak tarıyor ve insanları tanıyor. Bu sayede resimleri düzenlemek, aramak ve paylaşmak çok daha kolaylaşıyor.

İlginizi çekebilir:  Motorola, Xoom 2 ve Xoom 2 Media Edition geliyor

Kindo’nun kurucularından Nils Hammar da şunları söyledi:

“MyHeritage ve Kindo, ailelerin online olarak geleceği konusunda ortak bir vizyon paylaşıyorlar. Her ikimiz de insanların bağlı kalmaları, organizasyonlar düzenlemeleri, anılarını paylaşmaları, ve farklı bölgelerde yaşayanların bağlarını güçlendirmeleri için kolay ve eğlenceli bir yol sunuyor. Skype’de, ailelerin iletişim kurmasına yardım etmek için internetin ne kadar güçlü olduğunu ilk elden gördük, ve şimdi bunu MyHeritage ile beraber bir adım öteye taşımak istiyoruz.”
http://www.myheritage.com

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir