Shadow

Dört büyüklerden sonra İzmir kulüpleri de ‘Cell’lendi

Türkiye’nin dört büyük takımına iletişim desteği veren ve özel GSM hatları çıkaran Avea, şimdi de İzmir’in dört büyüğü ile anlaştı; AltayCell, BucaCell, GöztepeCell ve KafKafCell markalarıyla İzmirlileri konuşturmaya başladı.

Avea, KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell ve Samsuncell’den sonra şimdi de İzmirlileri takımları ile buluşturmak için İzmir’in 4 büyük kulübüyle işbirliği yaptı. İzmirli futbolseverler için özel olarak hazırlanan AltayCell, BucaCell, GöztepeCell ve KafKafCell markalarıyla Avea, taraftarların ihtiyaçlarına yönelik olarak özel tarifeleri İzmirlilerin kullanımına sunacak. Sunulacak tarifelerle taraftarlar konuştukça takımlarına da ek gelir sağlayacak. Konuyla ilgili düzenlenen basın toplantısında konuşan Avea CEO’su Erkan Akdemir, İzmir kulüplerine destek veriyor olmaktan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını söyledi.

10 YILDIR KULÜPLERİ DESTEKLİYORUZ

Avea’nın 2002’den bu yana 10 yıldır aralıksız Türk futboluna destek verdiğimi ifade eden Akdemir, “10 yıl önce ilk defa Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor’a aynı anda sponsor olarak Türkiye’de bir ilke imza attık. Bunları yaparken de,  kulüplerimize ek gelir yaratmak için gelir paylaşımı üzerine inşa ettiğimiz mobil telekomünikasyon İşbirliklerini de hayata geçirdik. Bu konuda ilk adımı 2009 yılında KARTALCELL, Fenercell, GSMobile ve TrabzonCell markaları ile gerçekleştirdik. Gurur duyduğumuz bu işbirliklerimize İzmirsiz devam etmeyi daha fazla düşünemezdik. Bu yeni işbirlikleri ile Altay, Buca, Göztepe ve Karşıyaka taraftarları, cüzdanlarına dost tarifelerimizle konuşurken, takımlarına da destek olacaklar.” şeklinde konuştu.

İZMİR’DE PAYIMIZ YÜZDE 40

Yaptığı işi iyi yapmak, en önemlisi tutku ile yapmak ve sektörün en rekabetçi şirketi olmanın Avea’nın DNA’sında yer aldığını ifade eden Akdemir, Avea’nın İzmir ve Türkiye’ye yönelik hedef ve projeleri hakkında ise şu açıklamayı yaptı: “Avea son yıllarda hep koşuyor. Rekorlara imza atmak için de 7×24 çalışıyor. İzmir, Avea için diğer illerimizden biraz daha ayrıcalıklı. Biz yenilikleri önce İzmir’de hayata geçiriyoruz. 2011 yılında gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla İzmir?de pazar payımız yüzde 40’ı geçti. İstihdam sayımızı ise bize hizmet veren çağrı merkezlerimizle birlikte yaklaşık 850 kişiye yükselttik. 2012’de durmadan çalışarak hem İzmir’de hem de sektörde büyüyeceğiz. GSM Liginde üst sıralara oynuyoruz. Hedefimiz ise sektörde dünya liginde oynamak.”

AVEA, İZMİR TAKIMLARINA MADDİ DESTEK SAĞLAYACAK

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım da, Avea’nın spor kulüpleriyle yaptığı işbirliğinin, İzmir’deki spor kulüplerini desteklemek için önemli olduğunu belirterek şunları söyledi: “İlk etapta Göztepe, Altay, Karşıyaka ve Buca’yı kapsayan bir taraftar kampanyası, daha sonra İzmir’in diğer üç kulübüyle de anlaşma yapılarak genişletilecek. Bu karta sahip olan taraftarlar, Avea’nın ucuz tarifesinden de istifade edecek. İşin başlangıcı olarak Avea, belli bir bütçeyi de bu kulüplerimize tahsis etmiş olacak. Ben Avea’ya İzmir kulüplerine gösterdikleri bu duyarlılık için teşekkür ediyorum. İzmir, ticareti, sanayisi ve sporuyla, çok daha iyi noktalarda olması gereken bir şehir. İzmir’in mazisi çok büyük başarılarla dolu olmasına rağmen, İzmir şu anda istenilen noktada değil. İnşallah İzmir’i Süperlig’de görmek mümkün olur. Ne kadar çok taraftar, kendi takımının SIM kartını alırsa, hem kendisi hem de takımı kazanacak. Bu kartlar taraftara ekstra bir maliyet getirmeyecek. Daha önce dört büyüklerde bu yapıldı ve başarıya ulaşıldı. Birkaç yıl içerisinde bu kampanya kayda değer bir başarıya ulaşmış olacak. İstiyoruz ki, İzmir Expo 2020’ye hazırlanırken tüm eksiklerini tamamlamış olsun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir