Dizüstü bilgisayardan sonraki en iyi icat

Dizüstü bilgisayar kullanırken ortaya çıkan sağlık sorunlarının giderilmesine yardımcı olan Comfydesk adlı ürün, ister işte ister ofiste çok amaçlı olarak kullanılabiliyor.
Dizüstü bilgisayarların hayatımıza girmesi bize çalışırken özgür hareket etme imkânı kazandırdı. Sadece masalarımızda değil istediğimiz yerde bilgisayarlarımızı kullanırken aradığımız rahatlığı bulamadık. Comfydesk, hareket özgürlüğü ve ergonomi kavramlarını birleştirdi.

Hayatımıza kolaylık getirecen Comfydesk, yatağınızda uzanırken, çalışma masanızda iş yaparken, oturma odanızda TV izlerken, açık havada e-postalarınızı okurken, kısacası bilgisayarınızı kullandığınız her yerde ve her an size benzersiz bir konfor sağlıyor.

SEÇENEKLERİ ÇOĞALTIN

Comfydesk’inizi dilerseniz okuma, kahvaltı, makyaj, başucu sehpası olarak da kullanabilir ve kendi yaratıcılığınızla gündelik hayatınızda bu seçenekleri çoğaltabilirsiniz. Ürünün, hayatımıza kattığı değeri ve piyasada bir benzerinin olmadığını ileten Marka Müdürü Ercüment Büyükşener, Comfydesk Notebook Sehpasını kullananların ürün deneyimlerinin çok olumlu dönüşler sağladığını ve bunun marka kalitesi ile doğru orantılı olduğunu ekledi.

SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN

Comfydesk, bilgisayar kullanmanın yarattığı bel ve sırt ağrıları ile erkeklerde bilgisayarın yaydığı aşırı ısı nedeniyle üreme fonksiyonlarının olumsuz etkilenmesiyle ilgili yaşanabilecek sorunların da engellenmesine yardımcı oluyor. Marka Müdürü Ercüment Büyükşener; Comfydesk Notebook sehpasının, Classic ve Plus olmak üzere iki modelinin satışa sunulduğunu açıkladı. Comfydesk Notebook Sehpası, 139 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ürün www.comfydesk.com.tr adresinden kapıda ödeme, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri ile satın alınabilmekte.

2 Comments

  • Arif NazlıoğluNo Gravatar

    Kullanıcı konfor ve sağlığı için düşünülmüş bu ürün için,Kurumunuza Tşk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir