Shadow

Dermokozmetik ürünlere farklı bir bakış açısı: Institut Esthederm

Institut Esthederm

Bazı markalar tarih yazar ve kendi alanında son derece öncü olan kuruluşlardır. Kozmetik sektörü ise çok geniş bir alanda çok değişik hedef gruplarına hitap eden bir marka ve bugün neredeyse her gün yeni bir marka kozmetik sektöründe yerini alıyor.

Bu yüzden de arada inanılmaz bir rekabet olduğunu söylemek yanlış ve abartılı olmaz. Ama bunun yanında bir de alanında öncü ilklere imza atan markalar var ki işte onlardan bir tanesi de

Jean-Noël Thorel tarafından kurulan dünyaca ünlü Dermokozmetik markası Institut Esthederm. Kendisi eczacı, biyolog ve hücre uzmanı.

Bir bilim insanı olmasının da artıları ile olaylara tamamen farklı bir yaklaşım ile bakan bir yapısı var ki bu da markanın ürünlerine yansımış durumda.

Instıtut Esthederm?in en temel farkı sadece güzellik değil sağlık ve estetik alanlarında da uzman olmasından kaynaklanıyor. Nitekim ismi de bu felsefesini yansıtan bir yapıdadır. Insiıtut Türkçede enstitü), araştırma ve öğretim kurumu anlamındadır. Aynı zamanda güzellik mabedi anlamına da gelen bir ifadedir.

Esthe sözcüğü ise Türkçede estetik) güzellik bilimine ve markanın kusursuzluk arayışına işaret eder. ‘Derm’ sözcüğünüm anlamı ise genç bir görünüm için hedeflenen cilt katmanına (dermis) ve dermatolojiye işaret eder.

Tüm bu isimlerden oluşan sözcük tüm bu kavramlara karşılık gelen bir anlayış ile ürünleri olan çözüm odaklı, tematik sayılabilecek bir markadır. Özellikle marka yaşlanma karşıtı olan ürünleri ile dikkat çekmektedir

Markanın ürün gamının ana başlıkları şunlardır.

  • Yüz bakımı
  • Gençlik bakımı
  • Güneş bakımı
  • Moleküler bakım olmak üzere ana başlıklar altındadır ve marka bu gruplarda kendi özel isimleri ile ürünlerini piyasaya sunmaktadır.

Yüz bakımı alt başlıkları şunlardır. Yüz ve makyaj temizleme. Hücresel bakım. Nemsiz cilt bakımı, Yağlı cilt bakımı. Hassas cilt bakımı. Besleyen bakım başlıklarıdır.

Gençlik bakımına gelindiğinde ise Gençlik ışıltılı detoks. İlk kırışıklık ve onarım.

Yoğun kırışıklıklar ve sarkmalar. Hormonsal yaşlanma. Leke problemli cilt bakımı.

Güneş bakımı olarak baktığımızda ise Bronzlaşmalı güneş bakımı. Maksimum korumalı güneş bakımı. Leke tedavili güneş bakımı ve güneş sonrası bakımı başlıkları altında toplanmaktadır.

Moleküler bakım kapsamı özellikle markanın kendine özel olan bir durumudur ve yoğun nemlendirme, yoğun arındırma, yoğun hassasiyet giderici etki, yoğun ışıltı, yoğun donukluk, yoğun kırışıklık, yoğun sıkılık olarak adlandırılmaktadır.

Markanın tüm ürünlerinin ürün etkinliği kanıtlanmış, klinik deneylerden geçmiş tamamı Dermokozmetik olan ve güvenle kullanılabilecek olan ürünlerdir.

Ürünler ürün özelliği ve kullanım yerine farklı ebatlarda, tüp, şişe gibi formlar ile karşımıza çıkabilmektedir. Hepsinin doğru ve düzenli kullanım ile kesin sonuçlar verdiği yapılan deneyler ile kanıtlanmış olan ürünlerdir ki bu noktada da tüm ürünler güvenle kullanılabilir.

Bu ürünler her zaman genç ve güzel görünmek isteyen kadınlar için özel olarak uzun süreli yapılan araştırmalar sonucunda piyasaya sunulmuş durumdadır.

Doğal bileşenler içeren, paraben gibi cilde zarar veren kimyasallar içermeyen, geçici çözümler sunmayan Dermokozmetik formlar olduğu için güvenle kullanılabilirler.

Markanın serum, krem, tonik gibi çok değişik formlarda amaca uygun formu olan ürünleri olduğunu söylemek gerekir.

Temizleyiciler, nemlendiriciler, leke karşıtı ürünler cildin sağlıklı olmasına olanak tanıyan yapılardır. Ürünlerin fiyatı ise ürün içeriğine, kaç ml olduğuna göre değişir ama
ödenen paraya kesinlikle değer ürünler olduğunun da altını çizmek gerekir.

Bu ürünler sadece eczane güvencesinde satılan ürünler olduğu için narecza.com üzerinden de güvenle markanın ürünlerini son derece uygun fiyata almak mümkündür.

Baseus Encok W05 TWS kablosuz kulaklık incelemesi

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir