Denizbank personeli için WinWin ödeme sistemini tercih etti

Mobil ödeme alt yapısını kullanarak ‘Kurumsal Yemek’ hizmeti veren WinWin; Denizbank’ı ailesine katarak hızlı büyümesine devam ediyor. On-line ödeme sistemlerini kullanan firma sayısı her geçen gün artıyor. Denizbank da WinWin ile anlaşarak, personelinin yemek ihtiyacını tercihen kupon ya da mobil ödeme sistem alt yapısı kullanarak karşılıyor.

Kurumsal yemek hizmeti veren WinWin, kullanıcılarına sadece cep telefon ve şifreleri ile ödeme yapma imkanı sunabiliyor. Yine, kullanıcılar internet üzerinden hesaplarını kontrol edebiliyor, bilgi güncelleme, transfer gibi işlemlerini yapabiliyor.

Kurumlar açısından da, on-line yapılan kredi yükleme işlemlerinin kolaylığı, zaman kaybetme sorununun önüne geçilmesi, hız, güvenlik, kayıp-çalıntı kupon gibi sorunların önüne geçilmesi bakımından büyük kolaylık sağlıyor.

Konuyla ilgili olarak WinWin A.Ş. Genel  Md. Yard. Kamer Değer şunları söylüyor: “Denizbank’ı ailemize katmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Kişilerin cep telefon numaraları ve kendilerine tanımlanan şifrelerini girerek yemek yiyebildikleri, kolay ödeme imkanı veren, kuponsuz, zahmetsiz, vergi avantajlı ve son teknolojiyi kullandırdığımız bir sistemimiz var. Sistem alt yapı hizmetini Global Payment?ın sağladığı şirket, tüm illerde ve binlerce noktada on-line olarak hizmet veriyor.”

Kurum ve kuruluşların yemek ihtiyaçlarını oldukça yenilikçi bir model ile sunan WinWin, kazan-kazan modeli üzerine kurulmuş, Türkiye’de bu alanda tek fiziki ‘network’e sahip firma. 2006 yılında kurulan ve Global Payment A.Ş.’nin sağlamış olduğu ‘Mobil Ödeme teknolojileri’ alt yapısını kullanan firma, üye işyerlerinde ‘Turp terminalleri’ aracılığıyla ödeme yaptırmakta ve hızla gelişen ağı ile büyümesini sürdürmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir