Dell’in minisi ‘Mini 10V’ Türkiye’de

Kişisel teknolojiye stil ve değer çerçevesinden bakanların şimdi Dell’de daha çok seçeneği var. Dell, bireysel zevkler, farklı moda anlayışları ve güvenilir bilgi işlem ihtiyacına yönelik olarak Inspiron serisi netbook, dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayar modellerinde yeni özellikler ve çok daha geniş renk yelpazesi sunuyor.

Dell, ‘baştan başa kişiselleştirme’ özelliğine verdiği önemi Inspiron Mini 10’un daha az maliyetli kardeş konfigürasyonu olan Inspiron Mini 10v’i pazara sunması ile bir kez daha gösteriyor.

Kompakt ve hafif tasarımı ile Mini 10v netbook, her an, her yerde internete bağlananlara, sosyal paylaşım ağları üyelerine, ‘blogger’lara ve sık seyahat edenlere yönelik ideal bir Internet yoldaşı olmaya aday.

Altı farklı renkte satışa sunulan Mini 10v, basit ve hızlı Internet erişimi ve kişisel tarzı yansıtmaya yönelik olarak tasarlandı.

Dell Mini 10v geniş klavye- Normal büyüklükteki klavyelerin yüzde 92’si boyundaki klavye kullanım kolaylığı ve rahatlığı sunuyor.

Üründe volkanik siyah, alp beyazı, vişne kırmızısı, tatlı pembe, buz mavisi ve yeşim yeşili olmak üzere altı renk seçeneği bulunuyor.

Ubuntu ya da XP işletim sistemi seçenekleriyle gelen üründe 1GB RAM bulunuyor. 120GB ve 160GB sabit sürücü seçeneğiyle gelen üründe 16GB SSD sürücü (XP ve Ubuntu) 8GB SSD (Ubuntu) alternatifleri ve var.

Ailenizle ve arkadaşlarınızla sürekli irtibatta olmanız için entegre web kamerası ve opsiyonel entegre Bluetooth bağlantısı üründeki diğer özellikler. Dell Mini 10v Türkiye’de 449 USD + KDV’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir