Dell’den yerinde teknik destek avantajı

Dell müşterilerinin teknik desteği mağazaya geri gelmeden alabilmesi ilkesi ile geliştirilmiş ‘Yerinde Destek Hizmeti’ Türkiye çapındaki bütün illerde hizmete girdi. Gerçek anlamda ‘Yerinde Destek Hizmeti’ veren Dell, onarımı müşterinin evinde ya da ofisinde gerçekleştiriliyor.

Arıza tespiti telefonda yapıldığından, müşteri adresinde sadece parça değişim işlemi yapılıyor ve bu da çözüm süresini çok kısaltıyor. Yedek parça stoğu Türkiye’de bulunduğundan parça bulunamama riski ise oldukça düşük.

Yerinde Destek Hizmeti’nin servis kalitesi baştan sona Dell tarafından kontrol ediliyor ve yapılan işlem sonucu herhangi bir ücret talep edilmiyor.

Sistem nasıl çalışıyor?

Hafta içi 9:00-17:30 saatleri arasında 0 811 288 0001 no’lu Dell Destek Hattını arayan müşterinin sorununu ilk etapta telefon desteği ile çözmeye çalışan Teknik Destek Uzmanı; parça değişimi gerektiği durumlarda gelen çağrıyı Yerinde Destek Ekibi’ne yönlendirir. Yerinde Destek Uzmanı gerekli parça ile randevu alarak müşteri adresine sonraki iş günü* ulaşır ve problemi yerinde çözer.

Hizmet Süreleri

Dell Yerinde Destek Hizmeti İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Samsun, Tekirdağ, Bolu, Balıkesir, Denizli, Trabzon, Malatya, Konya, Afyon, Kocaeli, Sivas illerinde ertesi iş gününde; Çorum, Çanakkale, Muğla, Ordu, Van, Hatay, Isparta, Kastamonu illerinde 2 iş günü içerisinde, ve diğer tüm illerde ise 3 iş günü içerisinde veriliyor.

Dell Yerinde Destek Hizmeti hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız!

One Comment

  • zeynepNo Gravatar

    merhaba bu yazınız iyi hoş ama yerinde destek hizmeti malesef cevap vermiyor yeni dell xps 1640 aldım destek için arıyorum ama ulaşmak mümkün olmadı hala cep telefonumdan arıyorum yanlış numara aradınız diyor…varmı böyle bir hizmet sizce ben inanmıyorumm iyi günler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir