Shadow

Compex bugün başlıyor

Rönesans Fuarcılık tarafından düzenlenen ve ana sponsorluğunu Türk Telekom’un üstlendiği, teknolojinin ulaştığı en son noktanın sergilendiği COMPEX Uluslararası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı 33’ncü kez ziyaretçileriyle buluşuyor.

33. COMPEX Fuarı Lütfi Kırdar’da bugün başlıyor. Türk Telekom’un ana sponsorluğunu, Avea’nın aktivite, TTNet’in İnternet teknolojileri sponsorluğunu üstlendiği Fuarda, ziyaretçiler Dijital Fotoğraf Makinelerinden, Çift Sim Kartlı Cep Telefonuna kadar birçok yeni teknolojiyi bir arada görme fırsatı bulabilecekler.

Media Markt’ın fuar mağazasında sıra dışı fiyatlarla sunacağı ürünlere ve INTEL’in sponsorluğundaki Türkiye’nin ilk büyük oyun festivali olan INTEL GameX oyun şölenine ev sahipliği yapacak olan COMPEX Fuarında, Toshiba, Lenovo gibi üst düzey teknoloji markalarının da bulunduğu 300’ü aşkın yerli ve yabancı marka ve firma son teknoloji ürünlerini sergileyecekler.

Rönesans Fuarcılık A.Ş. Başkanı H. İsmet Göksel 100 binin üzerinde ziyaretçi bekledikleri COMPEX Fuarı’nın teknoloji severleri bir araya getirdiğini belirterek “Yaşanan global kriz ortamında bu fuarın gerek ekonomimize, gerekse bilişim sektörüne soluk aldırıp, hareket getireceğine inanıyoruz” dedi.

COMPEX 2008, bilgisayar, iletişim teknolojileri ve tüketici elektroniğinin günlük hayattaki yeri ve kullanımını gözler önüne sererken aktivitelerle de ziyaretçilerine zevkli dakikalar yaşatacak. 4 gün boyunca 11:00-19:00 saatleri arası açık olcak COMPEX Fuarını gezmek isteyenler www.compex.com.tr adresinden ücretsiz davetiye alabilecekler. Compex Fuarı, 23 Kasım 2008’e kadar devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir