CNET Türkiye yayına başladı

Dünyaca ünlü teknoloji portalı CNET’in Türkiye’deki yayın hakkı lisanslarını satın alan Mynet, CNET Türkiye sitesini bugün yayına soktu. 9 ülkede yayında olan ve 60 milyondan daha fazla kişiye ulaşan CNET Networks içinde yer alan CNET, ödüllü haberler, laboratuvar testli ürün yorumları, güvenli yazılım indirme imkanı ve kullanıcı tarafından üretilen içeriğin güçlü birleşimi ile insanlara bilgi ve ilham kaynağı olarak dijitalleşmiş hayatta başarılı bir yaşam sunuyor.

CNET Türkiye’de (http://www.cnetturkiye.com/), Amerika’dan alınan orijinal içerik, CNET Türkiye ekibi tarafından yerel ihtiyaç ve seçenekler göz önünde bulundurularak düzenleniyor. Ayrıca, dünya çapındaki teknolojik gelişmelere değinen CNET Türkiye Türkiye’deki teknoloji müşterilerine de değerli bir kaynak oluşturmayı hedefliyor.

Dünya çapındaki teknolojik gelişmelere değinip, yeni ürün ve hizmetler hakkında incelemeler sunacak olan CNET Türkiye ekibinin başında teknoloji dünyasında 11 yıllık geçmişe sahip Kemalettin Bulamacı bulunuyor. CNET Türkiye ekibi Türkiye pazarına özgü ürün ve hizmetler konusunda da kendi incelemelerini ve testlerini yayınlayacak.

CNET’in Türkiye’de yayına başlayacak olmasının kendileri için heyecan verici olduğunu söyleyen Mynet AŞ Genel Müdürü Sabire Ercan “Türkiye’nin genç ve dinamik nüfusu bizi böyle bir projeye başlamakta oldukça heyecanlandırıyor. CNET Türkiye’nin, ülkemizdeki 20 milyon internet kullanıcısına ulaşırken, Mynet’in 15 milyon ziyaretçisinden güç alacak olması ve uzman yayın kadrosu ile teknoloji şirketlerinin hedefledikleri tüketicilere ulaşmasında öncülük yapacağını düşünüyoruz” dedi.

CNET Networks’ün Uluslararası Medya Başkanı olan Adam Power ise şunları söyledi: “Mynet’in geniş ziyaretçi kitlesinden yararlanarak teknoloji ve tüketici elektroniği hakkında meraklı olan kişilere ulaşacağımız ve büyüyen Türkiye pazarında markamızı daha da büyüteceğimiz için çok heyecanlıyız. CNET Türkiye ekibinin yerel ihtiyacı bilmesi, insanların kendi dijital yaşamlarıyla en iyi örtüşen ürünleri bulup kullanmalarına yardımcı olacak.”

CNET (http://www.cnet.com/) insanların teknoloji ve tüketici elektroniğindeki son gelişmeleri keşfetmek için başvuracağı bir adres. İnsanların kendi dijital yaşamlarında güvenilir bir ses ve anlamlı bir çevre görevi gören CNET insanların kendilerine en uygun olan ürünleri bulmalarını ve kullanmalarını sağlıyor. CNET, ödüllü haberleri, laboratuvar testli ürün yorumları, güvenli yazılım indirme imkanı ve kullanıcı tarafından üretilen içeriğin güçlü birleşimi ile insanlara bilgi ve ilham kaynağı olarak dijitalleşmiş hayatta başarılı bir yaşam alanı sunuyor.

Mynet 5,6 milyonu aşan kayıtlı üyesi ve aylık 15 milyon tekil ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin lider internet portalı. 47 farklı servis ve kanalı Türk tüketicisine sunan Mynet, Türkçe içerik arayan kullanıcıların internet üzerindeki tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

http://www.cnetturkiye.com/

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir