Shadow

Çift ekranlı ilk dizüstü bilgisayar

Dünyanın ilk SideShow adı verilen özelliğe sahip çift ekranlı dizüstü bilgisayarı ASUS tarafından geliştirildi. ASUS W5Fe adlı bu yeni teknoloji harikası, mükemmel tasarımı ve üstün teknik özellikleriyle görenlerin nefesini kesiyor.
Yenilikçi tasarımların lider üreticisi ASUS, dünyanın ilk SideShow taşınabilir bilgisayarı olan W5Fe’yi tanıttı.

Devrimsel nitelikte tasarım sunan W5Fe; 12 inç kompakt geniş ekranı, üst kapakta bulunan yardımcı ekranı ve SideShow özelliği sayesinde yüksek mobilite, hızlı ve kolay veri erişimi sunuyor.

2.8  inç QVGA TFT LCD kullanışlı yardımcı ekran W5Fe’nin yardımcı ekranı randevular, telefon numaraları, adresler ve e-postalar birçok bilgiyi incelemenizi sağlıyor. Yardımcı ekran; resim göstermeyi, müzik çalmayı ve Solitaire  gibi küçük oyunları oynamayı sağlıyor. Ayrıca SideShow mobil yön bulma cihazı gibi kullanılarak, haritada yönünüzü bulmanızda yardımcı olabiliyor.

Çift ekranlı ASUS W5Fe Intel’in yeni nesi Core 2 Duo İşlemcisi, 1536 MB DDR2 533/667 MHz bellek, 12.1″ WXGA Color Shine & Crystal Shine LCD ekran, ASUS Splendid Video Intelligence Teknolojisi, SATA 80/120/160 GB hard disk, 1.3M Piksel Webkamera, 802.11 a/b/g ve Bluetooth V2.0+EDR kablosuz ağ, 3x USB, 1x TV-Out, 1x Kart Okuyucu özelliğine sahip.

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir