Shadow

Cepnet yaygınlaşsın diye bir TL’ye telefon

Cep telefonlarından internete erişim oranının düşüklüğü Vodafone’u harekete geçirdi. Şirket, Android işletim sistemi kullanan Vodafone 945 model telefonu ayda bir TL’den satışa çıkardı.

Vodafone, Türkiye’de akıllı cep telefonlarından internete giriş oranının artması için, kendi markasıyla üretilen ve Google’ın mobil işletim sistemi Androd’i kullanan ‘Vodafone 945’ marka telefonu ayda bir TL’den satışa sundu. Vodafone 945, 24 ay boyunca ayda 1 TL taahhüt etmek kaydıyla satın alınabiliyor. Kampanyaya katılanlar ilk ay 1 GB 3G internetten de ücretsiz yararlanıyor. Ayrıca ürünü alanlara alternatif 3G internet paketlerinden de yararlanma fırsatı sunuluyor.

AKILLI TELEFON ORANI YÜZDE 7

Vodafone 945’in tanıtım toplantısında konuşan Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, Türkiye’deki mevcut telefonların yüzde 7’sinin akıllı telefon olduğunu ve bu oranın 4 milyon adede karşılık geldiğini hatırlatarak, bu oranı artırmak için çaba harcadıklarını söyledi.  Vodafone, daha önce de ayda 1 liraya Vodafone 840’ı satışa sunmuştu. Vodafone Türkiye Terminal Bölüm Başkanı Orkun Yücel Kubanç da, pazara ağırlıklı olarak Android işletim sistemli cihazlar sunma hedefinde olduklarını söyledi.

VODAFONE 945’DE NELER VAR?

Android ile çalışan Vodafone 945, 3G internet bağlantısı, 3,2 inç dokunmatik ekran, 5 megapiksel kamera, GPS’le konum belirleme, Wi-Fi ile internet ağlarına bağlantı, Bluetooth teknolojisi, microSD kart ile 16 GB’ye kadar genişletilebilme ve 512 MB dahili belleğe sahip. Üründe Vodafone’un önemli alışveriş, eğlence, sağlık, akaryakıt gibi kuruluşlara kolay ulaşmayı sağlayan ‘Etrafımda Ne Var?’ uygulaması, Facebook, Twitter, Gmail, Gtalk, Google Maps gibi özellikler de bulunuyor.

SİMİTÇİ, KESTANECİ, SUCU VE VODAFONE 945

Vodafone, akıllı cep telefonu ‘Vodafone 945’in tanıtımı için İstanbul İstiklal Caddesi’nde ilginç bir tanıtım kampanyası düzenledi. Cadde boyunca kestaneci, simitçi ve sucu olarak konumlanan Vodafone görevlileri, 1 TL’ye alınabilecek bu ürünleri dağıtırken, yine ayda bir TL’ye sahip olunabilecek Vodafone 945’in tanıtımını yaptılar.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Her yerde her zeminde | Logitech MX Anywhere 3 mouse incelemesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir