Shadow

CeBIT’e gelene 6 ay internet bedava!

TurkNet, CeBIT’teki standını ziyaret edenlere 6 ay bedava internet abonelik paketi vereceğini vaad ediyor. İnanalım mı? Her gelene mi internet bedava, yoksa sınırlı sayıda ve çekilişle mi? Bu konuda maalesef bilgi verilmiyor! Pazarlama işte böyle bir şey! Neyse fazla uzatmadan detaylara geçelim!

7-12 Ekim tarihlerinde düzenlenecek CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’nda, TurkNet standını ziyaret edenlere, 6 aylık ücretsiz internet paketi verileceği vaad ediliyor.

ADSL kampanyasının yanı sıra kullanıcılar, TurkNet standındaki deneme noktalarından ”Ev ve İşten Ucuz  Hizmeti 1095”i ile ücretsiz olarak konuşma imkanı bulacak. TurkNet fuarda, kurumsal hizmetleri çerçevesinde veri ve ses hizmetleri için hazırladığı hizmet paketleri ve kampanyalarını da kullanıma sunacak.

TurkNet standını ziyaret edenlere ayrıca, A Tipi Telefon Aboneliği için bedava 1.000 dakika, 2 ay süreyle ücretsiz G.SHDSL internet bağlantısına sahip olabilecekler.

TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler, CeBIT fuarının, sektör için önemli bir buluşma noktası olduğunu, bu fuara katılarak müşteri ve kullanıcılarla tanışma imkanı bulmayı ve hizmetlerini anlatabilmeyi hedeflediklerini söylüyor.

1996 yılında kurulan Netone Telekom, Şubat 2008’de TurkNet’i satın almış, adını da Eylül 2008’den itibaren TurkNet olarak değiştirmişti.

2 Comments

  • Soner GülbetekinNo Gravatar

    Yazınızın başında da dediğiniz gibi pazarlama böyle birşey. Fuarda TurkNet’in standına gittiğinizde muhtemelen alacağınız cevap: “Bu olayın ya sayıyla sınırlı olduğu ya da çekilişle olduğu” cevabıdır. Bu arada bloğunuzu Oyyla.com üzerinden keşfettim. İçeriği gayet güzel yalnız bu güzel içeriğin yeterince ilgi görmemesi üzücü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir