CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı açıldı

Uluslararası Bilgi ve iletişim teknolojileri fuarı CeBIT Bilişim Eurasia ve Bilişim Zirvesi’08, TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezinde açıldı. Ortak açılış, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yalçıntaş, Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Deutsche Messe AG Yönetim Kurulu Üyesi Andreas Gruchow ve İnterpromedya Genel Müdürü Güldane Taşdemir’in katılımıyla gerçekleştirildi.

Deutsche Messe AG ve İnterpro A.Ş. tarafından kurulan Hannover Fairs Interpro Uluslararası Fuarcılık A.Ş. (HİFAŞ), CeBIT Bilişim Eurasia adı altında sekizinci kez düzenleyeceği fuar ile İstanbul’u, bölgenin bilişim sektörünün iş merkezi haline getirmeyi amaçlıyor.

Yerli ve yabancı firmaların, hedefledikleri kitleye daha kolay ulaşarak verimli iş bağlantıları yapabilmeleri amacıyla yeniden tasarlanan CeBIT Bilişim Eurasia, ‘İş Dünyası’, ‘Dijital Yaşam’, ‘Telekomünikasyon ve Ev Elektroniği’ olmak üzere 4 ana bölümde toplanıyor. Fuar kapsamında düzenlenen Bilişim Zirvesi’08’de ise 5 tematik konferans düzenlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir