Burcu Tüzün grupfoni’de göreve başladı

Sosyal medyayla tanıştığım ilk dönemlerden bu yana takip ettiğim (namı diğer Pazarlama Cadısı) Burcu Tüzün’un grup satın alma sitesi grupfoni’de Pazarlama Müdürü olarak atandığını bugün e-posta kutuma düşen bir mesajla öğrendim.

TechnoLogic programı kapsamında sosyal medyayla ilgili yıllar önce yaptığım seri röportajlar çerçevesinde Burcu ile de konuşmuş ve bu konudaki deneyimlerini ekrana taşımıştım. O röportajı buradan izlenebilirsiniz.

Aldığım bilgiye göre, 2011 yılı sonuna kadar 25 şehirde aktif olmayı ve 30-35 milyon Euro civarında ciro elde hedefleyen grupfoni, pazarlama faaliyetlerini yeni atanan Pazarlama Müdürü Burcu Tüzün’ün sorumluluğunda yürütecek.

Aralık 2009’dan Mart 2011’e kadar Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’de Dijital Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Burcu Tüzün grupfoni’de görevine başladı.

1982 doğumlu Burcu Tüzün Isparta Anadolu Lisesi ve İstanbul Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Almanca İşletme Bölümü’nün Pazarlama dalından mezun oldu.

Ardından Berlin Freie Üniversitesi’nde MBA yapan Tüzün, West Virginia Üniversitesi Entegre Pazarlama İletişimi bölümünde online eğitimine devam ediyor.

Kariyerine 2005 yılında C-Section New Media’da Müşteri Yöneticisi olarak başlayan Tüzün, 2006-2007 yıllarında Project House’da Dijital Proje Yöneticisi olarak çalıştı.

2009’a kadar çeşitli markalara Pazarlama Danışmanlığı yapan Tüzün, 2009-2011 yılları arasında Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’de Dijital Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. Burcu Tüzün iyi derecede İngilizce ve Almanca biliyor.

Kendisine başarılar diliyorum.

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir