Bowlinge dördüncü lâzım mı?

Bowling sporunu sevenler için kurulan bowling mekanlari.com, farklı şehirlerdeki bowling mekanlarını listeliyor ve bu spor hakkında bilgilerimizi taze tutmamızı sağlıyor.
Bowlingle ilgili genel bilgiler, bowling videoları, bowling dersleri, bowling oyunları ve bowling hikayelerinin yer aldığı sitede hediyeli yarışmalar da düzenleniyor.
Bulunduğunuz şehirlerdeki bowling mekanlarını ekleyebildiğiniz bowlingmekanlari.com’a, yaptığınız skorları da ekleyerek başarı grafiğinizi diğer kullanıcılarla paylaşabiliyorsunuz.
Bowlingi kurallarına göre oynamak, atış stillerini, bowling oynarken tercih edilecek giysileri öğrenmek ve bu sporun tarihçesine göz atmak için site oldukça detaylı bilgiler veriyor.
Siteye ayrıca ilginç bowling hikayeleri yer alıyor. Çocukluktan günümüze kadar hayatında yer etmiş bowling anılarını yazan ziyaretçiler, yaşadıklarını paylaşma imkanı buluyor.
Eğer siz de bowling oynamayı seviyor, bu sporu yapmak için kaliteli mekanlar arıyor ve üstelik bu sporu yapanlarla internette de temasınız sürsün istiyorsanız bu siteye mutlaka göz atın.
http://www.bowlingmekanlari.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir