Shadow

BloXoo’ya ‘Mynet İçerik Desteği’ geldi

Türkiye’nin en büyük blog ağı BloXoo büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Kaliteli blog içeriğine ulaşmayı sağlayan BloXoo, bloglara renk katan araçlarına son olarak eklenen ‘Mynet İçerik Desteği’ aracıyla üye ve ziyaretçilerine daha zengin bir içerik sunuyor.

Inveon ve Mynet işbirliğiyle hayata geçirilen, BloXoo’ya yeni eklenen ‘Mynet İçerik Desteği’ aracı, Mynet Haber içerisinde yer alan her kategorinin (Haber, Finans, Spor, Oyun, Foto, Beyazperde, Eksenim, Galeri) RSS Feed’lerini içeriyor. İlgili konuya ait en güncel haber başlıklarını içeren bu Feed’ler sayesinde, BloXoo araçlarını kullanan BloXoo üyeleri istedikleri haber kategorisine ait haberleri kendi blog sayfalarında yayınlayabiliyorlar.

Ayrıca, Mynet Blog Servisi’ne kaydolan tüm bloglar artık otomatik olarak BloXoo’ya eklenmek üzere başvurmuş sayılıyor. Böylece Mynet Blog Servisi’nin kullanan blog yazarları seslerini daha geniş bir kesime duyurma olanağı yakalarken, blog okurları da aramalarına Türkiye’nin en çok tercih edilen blog servisini dahil etmiş oluyorlar. BloXoo, Mynet üzerinden gelen blogların aktivasyon işlemlerine de öncelik veriyor.

www.bloxoo.com adresinden ulaşılabilen BloXoo, ‘Mynet İçerik Desteği’nin yanı sıra sunduğu diğer faydalı araçlarla da blogları zenginleştiriyor. Örneğin, o anda ne yaptığını tüm BloXoo’yla ve okuyucularıyla paylaşmak isteyen üyeler ‘Statü Mesaj Aracı’nı kullanabiliyorlar.

Dileyen yazarlar ‘BloXoo Yorumlar Aracı’nı bloglarına ekleyerek, blogları hakkında BloXoo’da yazılmış olan yorumları gösterebiliyor, okuyucularının da yorum yapmasını sağlayabiliyorlar. Tüm bunların yanı sıra ‘Favoriler Aracı’, ‘İstatistik Aracı’ gibi diğer araçlar da BloXoo üyelerine işlevsel özellikler sunuyor.

15.000 kayıtlı blogun yer aldığı BloXoo’ya kayıtlı tüm bloglar, BloXoo editörleri tarafından kontrol ediliyor ve böylece gerçek anlamda kaliteli içeriğin site ziyaretçileriyle buluşması sağlanıyor.

One Comment

  • Orijinal DelikanlıNo Gravatar

    Bende üyeyim ama kaç aydır girmiyordum. Girdiğimde aktif kişi sayısı 10’u geçmiyordu genelde çoğu zamanda birkaç kişi aktif oluyor.
    Genede üye bakımından en büyük blog ağı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir