Blogda yeni dönem nasıl olacak?

Takip edenlerin bildiği üzere, bu blog, benim mesleki çalışmalarımı paylaşmak için oluşturduğum bir yer. Çeşitli yayın organlarında yayınlanan yazılarım, televizyon programım, dergi yazılarım gibi üretimlerimi burada biriktiriyor ve paylaşıyorum.

Bunların dışında sadece bu blogda yazabileceğim, başka mecralarda yayınlama fırsatı bulamayacağım konular için de burası iyi bir yer. Son yıllarda daha çok teknolojik haber ve yazıları paylaşmak için bu blogu aktif olarak kullandım.

Duyurusunu bir süre önce yaptığım gibi, artık teknoloji odaklı yayınımı teknoloji portalı Social News Turkey‘de devam ettiriyorum. Social News Turkey, şu anda benim için yeni ve büyümesi için büyük emek harcadığım bir mecra.

Social News Turkey’in kuruluşundan sonra bu blogdaki reklamları tamamen kaldırdım. Kişisel bir blogda reklam yayınlamanın çok da sıcak bir izlenim bırakmadığını düşünüyorum çünkü. Bundan sonrası için bu blogda daha kişisel paylaşımlara yer vermeyi planlıyorum. Tabii zaman bulabildikçe.

Şu an itibariyle Yeni Şafak Teknoloji Editörü, yenisafak.com.tr yönetmeni, TechnoLogic yapımcı ve sunucusu, Social News Turkey yayın yönetmeni, Dergibi.com yayın yönetmeni şapkalarını aynı anda taşımaya çaba gösteriyorum.

Tüm bu mecralarla ilgili, daha sıkı bir iletişi için sosyal ağlardaki hesaplarımdan beni takibe alabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir