BlackBerry Storm Vodafone satış noktalarında

Dünyanın ilk ‘tıklanabilir’ dokunmatik ekranlı akıllı telefonu BlackBerry Storm, 25 Mayıs Pazartesi gününden itibaren Türkiye’de Vodafone satış noktalarında tüketicilerle buluşuyor.

Dünya 3G lideri Vodafone‘a özel tasarlanan 3G uyumlu BlackBerry Storm, yazı yazmada kolaylık sağlayan ve gerçek bir klavye gibi tepki veren dünyanın ilk ‘tıklanabilir’ dokunmatik ekranına sahip. Cihaz, aynı anda tek ve çoklu dokunuşları takip ederek ekranda etkin dolaşım sağlıyor.

Vodafone BlackBerry Kampanyası kapsamında, ‘BlackBerry Internet Service’ lisans kullanımını seçip 18 veya 24 ay kullanım süreli alternatiflerden birini tercih eden faturalı bireysel aboneler, bu yenilikçi ürüne çok özel ödeme seçenekleriyle kavuşacaklar.

1 GB belleği bulunan BlackBerry Storm’a 18 aylık paketle tüm vergiler dahil aylık 89 TL’ye, 24 aylık paketle ise 75 TL’ye sahip olmak mümkün.

BlackBerry Storm, ekranında kullanılan ‘SurePress’ teknolojisiyle geçtiğimiz Şubat ayında Dünya GSM Birligi (GSMA) tarafindan Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi kapsamında verilen Küresel Mobil Teknoloji Ödülleri’nde ‘En Başarılı Mobil Teknoloji Yeniliği’ ödülüne değer görülmüştü.

SurePress teknolojisi, dokunmatik ekranın hafifçe bastırılmasını sağlayarak hem klavye kullanımını ve gezinmeyi kolaylaştırıyor, hem de kullanıcıya bir klavyenin veya bilgisayar faresinin tuşlarına dokunma hissi veriyor. BlackBerry Storm ayrıca, yüksek çözünürlüklü ekranıyla cep telefonundan video izleme zevkini doruğa çıkarıyor.

BlackBerry Storm, 25 Mayıs’tan itibaren ana merkezlerdeki Vodafone mağazalarında satışa sunulurken çok yakında Türkiye genelindeki tüm Vodafone satış noktalarında tüketicilerle buluşacak.

Ürünle ilgili görsel demo için  tıklayın!

One Comment

  • Tufan TunçNo Gravatar

    Arkadaşımla boğuşurken ekranını kırdığım 5310 xpressmusic yerine bunu almayı çok isterdim. 75 tl’lik 24 ay taksit de uygun bir ödeme. Fakat toplamda 1800 tl ödeyeceğini bilmek… Çok pahalı bir alet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir