BlackBerry Storm bugün Türkiye’de! İşte Türkiye satış fiyatı!

Dünyanın ilk ‘tıklanabilir’ dokunmatik ekranlı akıllı telefonu BlackBerry Storm, bugünden itibaren Türkiye’de Vodafone satış noktalarında tüketicilerle buluşuyor. Vodafone’a özel tasarlanan 3G uyumlu BlackBerry Storm, yazı yazmada kolaylık sağlayan ve gerçek bir klavye gibi tepki veren dünyanın ilk ‘tıklanabilir’ dokunmatik ekranına sahip.

Cihaz, aynı anda tek ve çoklu dokunuşları takip ederek ekranda etkin dolaşım sağlıyor. Vodafone BlackBerry Kampanyası kapsamında, ‘BlackBerry Internet Service’ lisans kullanımını seçip 18 veya 24 ay kullanım süreli alternatiflerden birini tercih eden faturalı bireysel aboneler, bu yenilikçi ürüne çok özel ödeme seçenekleriyle kavuşacaklar. 1 GB belleği bulunan BlackBerry Storm’a 18 aylık paketle tüm vergiler dahil aylık 89 TL’ye, 24 aylık paketle ise 75 TL’ye sahip olmak mümkün.

“Vodafone BlackBerry Storm 9500 Kampanyası” kapsamında, “BlackBerry Internet Service” lisans kullanımını seçip 18 veya 24 ay kullanım süreli alternatiflerden birini tercih eden faturalı bireysel aboneler, bu yenilikçi ürüne çok özel ödeme seçenekleriyle sahip olurken taahhüt süresi boyunca sınırsız e-posta ve internet kullanıyor.

Vodafone’un Blackberry Storm Kampanyası Koşulları:

 • Sınırsız internet kullanımı sadece Blackberry APN’i üzerinden yapılacak olan e-posta veya internet kullanımlarını içermektedir. İlgili Blackberry cihazının bilgisayara bağlanarak modem olarak kullanılmasından, WAP veya diğer APN’ler üzerinden gerçekleştirilen data kullanımlarından ve ayrıca yurtdışındaki data kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilir. Fiyatlara tüm vergiler dahildir. 
 • Vodafone Blackberry Cihaz Kampanyası’ndan sadece bireysel faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca BIS (Blackberry Internet Service) aylık lisans bedeli ve gene taahhüt süresince cihaz üzerinden yapılacak sınırsız e-posta ve/veya internet kullanımı dahildir.
 • Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • İlgili Blackberry cihazının bilgisayara bağlanarak modem olarak kullanılmasından, WAP ve diğer APN’ler üzerinden gerçekleştirilen data kullanımlarından ve ayrıca yurt dışındaki data kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Mevcut abonelerin kampanyaya dahil oldukları tarihi takiben ilk faturalarında seçmiş olduğu paketin aylık tutarı yansıtılacaktır.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • BIS lisans kullanımı başka bir şahsa devredilmez.
 • Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı paketi değiştirmek istemesi, herhangi bir ses tarifesini kullanmaması, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda cezai şart olarak geri kalan aylar son gönderilecek faturaya yansıtılacaktır.
 • Kampanya 25 Mayıs 2009 tarihi itibari ile geçerli olacaktır.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda VF A.Ş. herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanyayla ilgili sık sorulan sorular ve cevapları:

 • Vodafone Blackberry Kampanyası’nda hangi cihazlar verilecektir?

Kampanya sadece Blackberry Storm 1GB model cihazı için geçerli olacak ve kampanya stoklarla sınırlı olacaktır.

 • Blackberry kampanyasına dahil olan hattı, ses kullanımına açmak zorunlu mudur? 

Evet. Blackberry kampanyasına tanımlı hatlar, sadece data hattı olarak aktive edilmemeli, ses kullanımına da açılmalıdır. 

 • Aylık taahhüt bedeline tüm kullanımlar (ses, sms ve data kullanımları) dahil midir?

Hayır, Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS’leri ve/veya WAP veya diğer APN kullanımları, her bir GSM hattına tanımlanmış olan kampanya seçeneğine ait bedel haricinde, ayrıca kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. 

 • BIS (Blackberry Internet Service) nedir?

Abonelerimizin POP3 destekli (Gmail, Yahoo gibi) bireysel e-postalarını Blackberry cihazlarından yönetebilmelerini sağlayan bir servistir. Böylece e-postalarınız siz hiçbir şey yapmadan, push teknolojisi ile posta kutunuza eş zamanlı olarak Blackberry cihazınıza gelir. 

 • BIS servisini kullanabilmek için Blackberry model bir cihaza mı sahip olmam gerekir? 

Evet. 

 • Blackberry servisi hangi ülkelerde geçerli olacaktır? 

Vodafone’dan temin edilen BlackBerry BIS servisi, Vodafone’un veri dolaşım (roaming) anlaşmasının olduğu ülkelerde kullanılabilir ve bu ülkelerde gerçekleştirilecek data kullanımı, abonenin seçmiş olduğu kampanya seçeneği bedeline ek olarak, mevcut data tarifesi üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir. 

 • Blackberry Kampanyası Sözleşme şartları nelerdir?

Abone taahhüt ettiği süre boyunca hattını iptal etmesi, dondurması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi, Blackberry BIS servis aboneliğinin (Vodafone GPRS/Push e-mail çözümleri) iptal etmesi durumunda sınırsız data kullanım hakkı ortadan kalkacaktır ve aboneye kalan ay x taahhüt tutarı kadar ceza yansıtılacaktır.   

 • Ürünün teknik özellikleri ve görsel demosu için tıklayın!
 • BlackBerry Storm’un teknik özellikleri için tıklayın!
 • Vodafone Türkiye’nin BlackBerry Storm kampanya sayfasına gitmek için tıklayın!

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir