Shadow

Biz bu hafta TTGaleri’ye gittik!

Bu hafta TechnoLogic programında DreamBox’ın kurucusu ve kreatif direktörü Çağrı Öztoksoy’u konuk ediyoruz. DreamBox, 2001 yılında kurulan ve 2004 yılına kadar, sadece TV görsel kimlikleri üzerinde çalışan bir interaktif ajans.

DreamBox’ın son projesi, Türk Telekom’un hizmetlerini eğlenceli bir şekilde anlatmayı amaçlayan TTGaleri. İstanbul Bağdat Caddesi’nde açılan TTGaleri’de, vücut hareketlerini algılayan, hareketler ve dokunuşlarla komut alan farkı ve keyifli çalışmalar yer alıyor. Buraya gelenler, keyifli zaman geçirirken, Türk Telekom’un hizmetleri hakkında da bilgi sahibi oluyorlar.

TechnoLogic’te haftanın haberlerinde ise, Facebook’un kullanıcı sayısının 400 milyona ulaşması, Google’ın sosyal paylaşım sitelerine Buzz’la rakip olması ve Android işletim sisteminin 2013’te iPhone’u geçeceği öngörüsü var.

Haftanın sitelerinde ise, sağlık turizmi rehberi Health In Turkey ve engellilerin kariyer portalı Engelsiz Kariyer tanıtılıyor. TechnoLogic’in ürün inceleme bölümünde ise, dizüstü bilgisayar satın almayı düşünenlere üç yeni alternatif yer alıyor.

TechnoLogic’in oyun bölümünde, çizgi romanların yazar ve çizeri Joe Madureira tarafından kaleme alınan bir hikâye olan ‘Darksiders: Wrath of War’ ilgili detaylar var.

TECHNOLOGIC CUMARTESİ 15.25’TE TVNET’TE!..

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir