Shadow

Bimeks’ten Trabzon’a çıkarma

Teknoloji mağazalar zinciri Bimeks, 30. mağazasını Forum Trabzon Alışveriş Merkezi’nde açtı. Yeni mağazada açılış için özel sürprizler, hediyeler ve cazip kampanyalar hazırlandı. 29 Haziran’a kadar sadece Bimeks Trabzon’da geçerli olacak kampanya kapsamındaki bilgisayarlar, televizyonlar, fotoğraf makineleri, monitörler, cep telefonları, DVD oynatıcılar ve daha birçok üründen oluşan çok özel fiyatlı 30 ürün yüzde 40’a varan indirimleriyle müşterilerin beğenisine sunuluyor.

30 özel ürün arasında 667$+KDV yerine 399$+KDV değerindeki HP 530 notebook, 1862YTL+KDV yerine 1174YTL+KDV değerindeki Toshiba 37’LCD TV, 253,38YTL+KDV yerine 199YTL+KDV değerindeki Orite cep telefonu da yer alıyor.
Bimeks’te tüm ürünlerde Worldcard’a özel peşin fiyatına yüzde 5 indirim ve 12 worldtaksit avantajı da sunuluyor. 

Bu arada Bimeks, Yapı Kredi Bankası işbirliği ile ilk kez gerçekleştirilen yeni bir uygulamaya da imza atıyor. Yeni işbirliği anlaşmasına göre Worldcard sahibi olmayan müşteriler de 500YTL üzeri alışverişlerini Bimeks’ten anında kullanabilecekleri Worldcard ile yapabiliyorlar.

Müşteriler anında Worldcard başvurusunu tüm Bimeks mağazalarından 500YTL üzeri alışverişlerinde Worldcard imkanlarından yararlanmak üzere kullanabiliyorlar. Bimeks tarafından yapılan başvuruya ortalama 20 dakika içerisinde yanıt verilirken başvurunun olumlu olması halinde müşteriler ödemelerini anında oluşturulan sanal kart ile yapabiliyorlar. Kredi kartının aslı ise bankaca belirtilen süre içerisinde müşterilere ulaştırılıyor.

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir