Bilgisayarın tarzını yansıtsın

Netbook segmentine renk katacak yeni Exper STYLE serisi bilgisayarlar, Turkuaz, Mor, Kırmızı, Yeşil, Pembe, Mor-Yeşil ve siyah olmak üzere 7 farklı renk seçeneğine sahip.

Taşınabilir bilgisayarlarda yeni bir akımın temsilcisi olan ‘netbook’ pazarına yerli ve iddialı bir rakip geldi. Exper tarafından üretilen ve netbook segmentine renk katacak yeni Exper STYLE serisi bilgisayarlar, Turkuaz, Mor, Kırmızı, Yeşil, Pembe, Mor-Yeşil ve siyah olmak üzere 7 farklı renk seçeneğine sahip.

Yeni Exper Style sersisi bilgisayarlar 1 Kg’nin altında ağırlığı, küçük boyutları ve uygun fiyatıyla bilgisayarı internete bağlanmak, mesajlaşmak ve ofis uygulamaları gibi temel ihtiyaçlar için kullananlar için ideal bir ürün.

KABLOSUZ ÖZGÜRLÜK

8,9 inç boyutundaki ufak ekranı, 5 saate varan uzun pil ömrü, Intel’in yeni Atom işlemcisinin sunduğu yüksek performans, darbelere dayanıklı yapısı entegre kamera ve kablosuz bağlantı özellikleri sayesinde Exper Style bilgisayarlar sayesinde bilgisayarlar ağır çantaların içinden çıkıyor, elbisenizi tamamlayan şık ve işlevsel bir aksesuar halini alıyor.

Future Ready özelliği sayesinde Bluetooth ve 3G modüllerin eklenebildiği Exper Style bilgisayarlar size kablosuz hayatın tüm özgürlüğünü de sunuyor. Windows XP işletim sistemi bulunan Exper Style ‘netbook’lar 8 GB darbelere karşı dayanıklı Solid State disk, 1 GB RAM ve 1,3 megapiksel kamerayla birlikte geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir