Shadow

Bilgi Üniversitesi’nden Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgi Eğitim ve sosyalmedya.co tarafından düzenlenen ‘Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’ 17 Ocak 2012’de başlıyor. Program, standart eğitim müfredatının ötesine geçerek, sosyal medya uzmanı olmak isteyenlerin yetenek setlerini geliştiren çalışmalar içeriyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgi Eğitim ve sosyalmedya.co işbirliği ile düzenlenen ‘Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’ 17 Ocak 2012’de İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde başlıyor. Programda, katılımcılara markaların sosyal medyaya nereden başlaması gerektiğinden bütünsel bir sosyal medya stratejisi oluşturmaya kadar geniş bir çerçevede sosyal medya uzmanlığı üzerine eğitim verilecek.

Programın içeriği, kurumsal iletişim, sosyal medya takibi, kullanıcı deneyimi geliştirme, marka yönetimi, PR ve pazarlama, sosyal CRM, dijital PR, strateji ve kriz yönetimi konularından oluşuyor.

Program, 13 hafta boyunca toplamda 104 saat sürecek. Sertifika programının 5. haftasında katılımcılara gerçek bir brief verilecek ve 13 haftanın sonunda, katılımcılar verilen ‘brief’e cevaben strateji sunumu hazırlayacaklar. Strateji sunumunu hazırlamayan katılımcılar sertifika almaya hak kazanamayacak.

Programa katılmak için herhangi bir akademik dereceye ihtiyaç yoktur. Sosyal medya iletişimi ve pazarlaması alanında geliştirmek isteyen herkes programa katılabilir ve mesleki sertifikasyon almaya hak kazanabilir.

Eğitim Tarihleri: 17 Ocak 2012 – 14 Nisan 2012

Program Süresi: 13 Hafta

Yer: İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü

Program Ücreti: 2.500 TL (KDV Dahil)

Program; Salı günleri 19.00 – 21.00 saatleri arasında,

Perşembe günleri 19.00 – 21.00 saatleri arasında

Cumartesi günleri 10.30 – 14.30 saatleri arasında

Program detayları için: http://sosyalmedya.co/akademi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir