Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri bu kez KKTC’de

Türkiye Bilişim Derneği tarafından düzenlenen ve gelenekselleşen Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri’nin 18’incisi (BİMY ’18), 07-10 Nisan 2011 tarihleri arasında KKTC’de Acapulco Resort & Convention & SPA Hotel’de düzenlenecek.

Bu yılki teması ‘Bilişim Teknolojileri ve Sektörel Etkileşim’ olarak belirlenen seminerin açılış konuşmalarını TBD Başkanı Turhan Menteş, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Tayfun Acarer ve KKTC Ulaştırma Bakanı Hamza Ersan Saner yapacak. Açılışa Ulaştırma Bakanı Habib Soluk ve Devlet Bakanı Cemil Çiçek’in de katılması bekleniyor.

Seminerde, “Bilişim Teknolojilerinin Sektörel Etkisi ve Gelecek Öngörüleri”, “Sosyal Paylaşım Ağlarının Gücü ve Yeni İş Modelleri”, “Mobil Teknolojisindeki Gelişmeler”, “IPv6’ya Geçişe Ne Kadar Hazırız?”, “Türkiye Küresel Pazardan Pay Alabilecek mi?, Yazılım Mühendisliğinde En Son Gelişmeler” ve “İzleyin, Ölçün, Düzeltin: Standartlar” başlığı altında etkinlikler gerçekleşecek.

Ulaştırma Bakanlığı ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından desteklenen seminerin detaylı programına şu adresten ulaşabilirsiniz: http://bimy18.tbd.org.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir