Shadow

Beyaz yakalıların sağ kolu

İş hayatında yoğun olarak elektronik posta kullanmak zorunda olan ve genellikle de sahada çalışanların tercih edebileceği Samsung’un yeni modeli B7320 OmniaPRO Türkiye’de.

Windows Mobile 6.1 Professional işletim sistemi kullanan B7320 OmniaPRO, yapılan işbirliği gereği, sadece Turkcell İletişim Merkezleri’nden ve anlaşmalı zincir mağazalardan satın alınabiliyor.

E-Postalara hızlı erişim imkanı veren ‘Push e-Mail’ desteği ve ergonomik QWERTY klavyeye sahip olan Samsung B7320 OmniaPRO, her an yanınızda olacak bir e-mail ve mesaj merkezi görevi görüyor.

Samsung B7320 OmniaPRO, dokümanlara erişim için Microsoft Office Suite sunarken, internet tarayıcısı; HSDPA ve Wi-Fi bağlantıları internete hızlı ve kolay erişim sağlıyor.

Facebook ve MySpace gibi sosyal ağ uygulamalarını da destekleyen Samsung B7320 OmniaPRO, aynı zamanda MSN gibi anlık mesaj uygulamalarını da desteklemekte.

Çoklu codec destekli video deneyimi, GPS, 3 megapiksel kamera ve, RDS özellikli FM Radyo ile Samsung B7320 OmniaPRO ile tek bir cihazda ihtiyaç duyabileceğiz tüm özellikleri birarada barındırıyor.

Kurumsal ve bireysel faturalı hat sahibi Turkcell müşterileri 18 ay boyunca ayda 1GB Mobil İnternet içeren kontratı imzaladığında, ayda tüm vergiler dahil sadece 69 TL karşılığında Samsung B7320 OmniaPRO sahibi olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir