Shadow

BenQ’dan yeni Joybook

BenQ bugün en son Intel Centrino Duo işlemci teknolojisi, SRS TruSurround XT teknolojisi, entegre kamera, BenQ’nun UltraVivid teknolojisine sahip parlak 13.3 inçlik geniş LCD ekran ve BenQ’nun Yaşamtarzı Tasarım Merkezi tarafından tasarlanmış olan son moda bir kapak içeren Joybook S32W’yı piyasaya sürdü.

BenQ, ödüllü diz üstü bilgisayar serisi Joybook’un en yeni üyelesi olan S32W, elmas kesimli logo ve gümüş şerit ile bezenmiş şık bir dış hatta sahiptir. BenQ’nun özel Lamine Metal Teknolojisini kullanan S32W, inci beyazı kapağı pop art unsurları içerirken onu trend belirleyici insanlar için güçlü bir ifade tarzı haline getiriyor.

S32W, SRS TruSurround XT teknolojisi kullanmaktadır. 1.3 megapiksel çözünürlükte Qeye web kamerası ve bir dahili mikrofona da sahip. Kompakt tasarımlı S32W, en iyi spesifikasyonlara ve renk performansına sahip 250nit seviyesinde yüksek parlaklık sağlayan BenQ’nun özel UltraVivid 13.3? geniş ekranıyla sunulmakta.

Yüksek çözünürlüklü WXGA görüntü paneli, parlaklığı ciddi oranda arttıran eşsiz DBEF (Görüntü Netliği İyileştirme Filmi) teknolojisine ve doygunlaşmış ve net renk sağlamak için, verilen ışığı toplayan düşük yansımalı bir parlamayan kaplamaya sahip.

Dahası, Joybook S32W Windows Vista işletim sistemi ile birlikte en son Intel Centrino Duo işlemci teknolojisi kullanmaktadır. Intel Core2 Duo işlemci ve Intel GM965 Express Chipset birden fazla uygulama açıkken bilgisayarın yüksek performansla çalışmasını sağlar.

Ürünün son kullanıcı fiyatı 1.299 Dolar + KDV olarak belirlendi.

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir