Shadow

‘Benim neden iPhone’um yok’ diyenlere ayda 19 TL’ye iPhone 3GS

Apple’ın iPhone 5 ürününün çıkması an meselesi ama hala stoklarda alıcıları bekleyen ürünler var. Bunu Vodafone’un iPhone 4 değil de iPhone 3GS’yi yeni bir kampanya ile Türk tüketicisine duyurmasından anlıyoruz.

Bir çok kişi ellerinde iPhone 4’lerle iPhone 5’in yolunu gözlerken, belki de şu ana kadar hiç iPhone sahibi olmamışlar iPhone 3GS 8 GB ile bu yola girmeyi deneyebilir. Biz sözü fazla uzatmadan görevimizi yerine getirelim ve kampanyanın detaylarını verelim.

Vodafone, iPhone 3GS 8 GB’ı ‘sınırlı bir süre için’ vurgusuyla ayda 19 TL taksitli kampanyayla satışa sunuyor. iPhone 3GS kampanyası kapsamında; abonelerin her türlü iletişim ihtiyacına cevap veren, binlerce her yöne dakika SMS ve internet içeren, aylık ücreti 79 TL olan Red Mini, 99 TL olan Red ya da 149 TL olan Red+ tarifelerinden birini seçip, aylık sadece 19 TL ek ödemeyi 24 ay boyunca taahhüt eden aboneler,  iPhone 3GS 8 GB’a son derece avantajlı bir fiyatla sahip olabiliyor.

Bunun yanı sıra, Red tarifeleri dışında herhangi bir Vodafone tarifesi kullanmak isteyen aboneler, 24 ay süresince  aylık 250 MB veya 1 GB mobil internet paketlerini kullanmayı taahhüt etmeleri durumunda, iPhone 3G S 8GB’a 250 MB’lık paketle aylık 45 TL’ye, 1 GB’lık paketle ise aylık 55 TL’ye sahip olabilecek.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Apple, yeni iPhone'u bugün tanıtıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir