Shadow

Benim Mynetim’i deneyin!

İnternetin yeni olanaklarını Türk internet kullanıcısına yüksek standartlarda sunmayı hedefleyen Mynet, web 2.0 teknolojilerini kullanarak geliştirdiği ‘Benim Mynetim’ ile kullanıcıya takip ettiği tüm içeriğe tek bir adresten ulaşma imkânı veriyor.
Aylık 16,5 milyon tekil internet kullanıcısına hizmet veren Mynet, yenilikçi yaklaşımı ile kullanıcıya interneti daha da cazip hale getiriyor. Mynet ana sayfaya eklenen ‘özelleştirme’ özelliği ile kullanıcının takip ettiği sitelere ve beğendiği içeriğe tek bir noktadan ulaşması sağlanıyor. RSS’i yapılabilen her site -ister günlük gazete olsun ister bir blog içeriği- ‘Benim Mynetim’den takip edilebiliyor.
Bu özelliğe, Mynet ana sayfaya eklenen ‘Benim Mynetim’ butonu ile ulaşılıyor. Açılan sayfada kullanıcı istediği içeriği ve takip ettiği siteleri işaretleyebiliyor. Bu sayede farklı internet sayfaları arasında geçişler için zaman kaybı ortadan kalkıyor. Başka bir deyişle mynet.com sayfasından seçilebilecek bütün linklere ulaşılabiliyor. Mynet, kullanıcılarına kolaylık ve zaman kazandırıyor.
Alışılagelmiş portal kavramından ‘kullanıcı merkezli portal’ tanımına uygun bir yapıya geçen Mynet, bu amaçla başlattığı değişimde yol almaya devam ediyor. Yeni dönemle birlikte kullanıcı internette daha özgür, daha katılımcı ve en önemlisi kendi oluşturabileceği içeriğin ön planda olduğu bir portal yapısından ve web 2.0 teknolojisinin getirdiği kolaylıklardan faydalanabiliyor.
İnternette bir websitesinden diğer websitesine dolaşmaya son! Takip ettiğiniz tüm websitelerini tek bir adresten kullanın. En hızlı ve kolay ulaşım ‘Benim Mynetim’ ile Mynet’te.
http://www.mynet.com

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  Paramız çok ama adam gibi bir sitemiz yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir