Shadow

Bayan MSN TechnoLogic’te

Melih Bayram Dede’nin hazırlayıp sunduğu TechnoLogic’e bu hafta, dünyanın en çok kullanılan anında mesajlaşma yazılımı Live Messenger ve bağlı hizmetlerin Türkiye’deki tek yetkilisi Ebru Çapa konuk oluyor.

Microsoft Tüketici ve İnternet Servisleri Türkiye Genel Müdürü Ebru Çapa, TechnoLogic’te, bir süre önce yenilenen ve Facebook’u aratmayacak özelliklerle donatılan Live servislerinde bizi nelerin beklediğini ve şirketin Türkiye’deki hedeflerini anlatıyor.

TechnoLogic’te haftanın haberlerinde ise, dünya genelinde dizüstü bilgisayar satışları ilk defa masaüstü bilgisayar satışlarını geçmesi, Türkiye, internet sitelerinin denetimi ve yasaklanmasında “Makul Düzeyde Filtreleme Yapan Ülkeler” listesinde yer alması ve yazılım devi Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 7’nin deneme sürümü var.

Haftanın sitelerinde okuduğunuz kitapları paylaşabileceğiniz Kitabakitap.com, yeni ürünleri deneme imkânı sunan Fikrimühim.com yer alıyor.

TechnoLogic’in oyun bölümünde hip-hop yıldızı 50 Cent’in kahramanı olduğu ’50 Cent Blood On The Sand’ adlı oyunla ilgili bir inceleme var.

TechnoLogic’in ürün inceleme bölümünde ise Satış Danışmanı Serdar Kayatuzi, Teknosa Planet’ten yeni nesil LCD TV’lerle ilgili bilgi veriyor.

TECHNOLOGIC HER CUMARTESİ 15.25’TE TVNET’TE!..

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  İşte TVNET'in yeni frekansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir