Shadow

Basın mensupları için özel GSM tarifesi

Avea’nın yeni ‘Basın Tarifesi’ ile basın mensupları, ayda 29 TL’ye, her yöne 600 dakika, tarife içi SINIRSIZ konuşma, her yöne 600 SMS  ve aylık 2 GB cepten internet kullanımına sahip oluyor.

Müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarını en avantajlı tarife ve paketlerle karşılayan Avea, basın mensuplarının GSM ihtiyaçlarına en iyi çözüm getirecek yepyeni bir tarife geliştirdi.

Basın mensuplarının mesleki ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak geliştirilen Avea Basın Tarifesi, avantajlı konuşma fırsatı sunmanın yanı sıra; SMS ve internet paketiyle basın kuruluşu üyelerinin tüm iletişim ihtiyaçlarını kapsıyor.

Tarife ile basın kuruluşu üyeleri; ayda 29 TL’ye her yöne 600 dakika, her yöne 600 SMS  ve aylık 2 GB cepten internet kullanımı elde ediyor. Üstelik, Avea Basın Tarifesi’nden yararlanan basın mensuplarına kendi aralarında SINIRSIZ konuşma fırsatı da sunuluyor.

Sadece sarı basın kartlı çalışanlar değil, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü listesinde yer alan tüm yayın organlarını kapsayan tarife ile ilgili detaylı bilgiye www.avea.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir