Ayda 55 TL’ye her yöne sınırsız konuş!

Numara Taşınabilirliği’nde hem toplam hem de net abone kazanımında lider olduğu iddiasını sürdüren Avea, ayda sadece 55 TL’ye her yöne sınırsız konuşturuyor. Türkiye’de bir ilk olan HerYöne Sınırsız tarifesi ile konuşma sürelerinin sınırlarını ve operatör farkını ortadan kaldıran Avea, abonelerine ayda 55 TL’ye (KDV Dahil) istediği kişiyle dilediği kadar konuşma fırsatı sunuyor.

Düzenlenen basın toplantısında konuyla ilgili açıklama yapan Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak, “Türkiye’de bir ilk olan bu tarifeyle artık ‘Bu ay çok konuştum faturam çok gelecek’, ‘Hangi operatörü aradım kaç lira ödeyeceğim?’ gibi tüm tereddütler ortadan kalkmıştır. HerYöne Sınırsız tarifemizle sektöre rekabetten sonra tarife şeffalığını da getirmiş olduk. Tüm cep telefon kullanıcılarını Avea’ya bekliyoruz” dedi.

Türkiye’de bir ilk olan bu tarifenin yanısıra Avea, abonelerinin kullanım alışkanlıklarına yönelik mevcut tarifeleri ile de onların ihtiyaçlarını karşılıyor. Bu çerçevede Avealılar, HerYöne 150 tarifesi ile ayda sadece 16 TL’ye herkesle 150 dakika, HerYöne300 ile 30 TL’ye herkesle 300 dakika ücretsiz konuşabiliyor.

MobilÖğrenci tarifesi ile abonelerimiz hem grup içini, hem diğer operatörleri avantajlı fiyatlara ararken, Avea SMS paketi ile faturasız hat sahipleri, sadece 39 kontör karşılığında her yöne 500 ya da Avea içi 5000 kısa mesaj gönderebiliyor. Paket 600 tarifesi ile ise aboneler, ayda 57 TL karşılığında tüm yurtiçi yönleri 600 dakika, şirket içini 3200 dakika ücretsiz arayabiliyor.

Avea’nın tüm  tarifeleriyle ile ilgili detaylı bilgiye Avea bayileri, www.avea.com.tr veya 444 1 500’den ulaşılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir