Shadow

Sizi serinletmeye aday vantilatör modelleri

vantilatör

MELİH BAYRAM DEDE

Yazın kavurucu sıcağında bulunduğunuz mekânda klima mevcut değilse, pratik bir çözüm olarak vantilatör tercih edebilirsiniz. Vantilatörler belirleyeceğiniz hızlarda çalışarak serinlemenize yardımcı olur. Bunu yaparken de sağa ve sola salınım hareketleriyle mekânın tamamının hava akımından yararlanmasını sağlarlar. Bu hafta MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim dört farklı vantilatör modeline yakından bakıyor ve alışveriş kararınıza yardımcı olmaya çalışıyorum. Hazırsanız gelin hemen başlayalım:

Fakir VC 4041 Ayaklı Vantilatör

3 farklı hız seçeneği ile gelen Fakir VC 4041 vantilatör, sağa ve sola yöne yaptığı salınımlar sayesinde bulunduğunuz ortamdaki hava sıcaklığını düşmesini sağlıyor. 80 metrekare alanda etkili olabilen bu ürün, 40 Watt gibi düşük enerji sarfiyatıyla da büçte dostu bir seçenek. 40 cm çapında pervaneye sahip olan Fakir VC 4041 vantilatör, 64 dB gibi düşük seviyede ses çıkarıyor ve çalıştığı sürece sizi fazla rahatsız etmiyor. Fakir VC 4041 vantilatör uyku fonksiyonuna da sahip.

King KV1618 Alabora Ayaklı Vantilatör

Bir başka seçenek ise King firmasının KV1618 Alabora modeli. 45 cm çapındaki 5 kanatlı pervanesiyle 3 farklı hız kademesine sahip olan ürün, 2 yöne yaptığı salınımlarla serinliği kullanıldığı alanın tümüne ulaştırmayı hedefliyor. Eğimi ayarlanabilen ve aşağı yukarı oynar başlığıyla kullanıcısına daha fazla özelleştirme avantajı sunan King KV1618 Alabora, maksimum 65 Watt güç tüketiyor. Bu vantilatör aşırı ısınmaya karşı korumalı, sessiz ve güçlü bakır motorla geliyor.

Altus AL 15 A Ayaklı Vantilatör

Arçelik garantisiyle satışa sunulan Altus markalı AL 15 A model ayaklı vantilatör, 45 cm çapında pervaneye sahip. Bu pervane 3 farklı hız kademesinde ve salınımlı çalışarak kullanıldığı mekânda serinlik sağlıyor. Zaman ayarlı çalışabilme özelliği bulunan Altus AL 15 A ayaklı vantilatörün maksimum enerji sarfiyatı 50 Watt. Yüksekliği ihtiyaca göre ayarlanabilen bu vantilatör, sıcak havalardan bunaldığınızda serinlemenize yardımcı olacak uygun çözümlerden biri olarak öne çıkıyor.

İlginizi çekebilir:  Genç Yetenekler; Google Bilim Fuarı'na bekleniyorsunuz!

CVS DN 91002 Ayaklı Vantilatör

Size önereceğim son vantilatör ise Dinç Elektronik firmasının CVS markasıyla pazara sunduğu DN 91002 model ürünü. 3 farklı hızda salınımlı çalışan 40 cm çapında 3 kanatlı pervanesi bulunan bu ürün, 55 Watt güç tüketiyor. Yüksekliğini istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz bu vantilatör, hem ev hem de işyerleri için kullanılmaya uygun bir seçenek. Sağa ve sola salınımlı çalışması sayesinde bulunduğu alanın tamamına serinlik hissi veren ürünün beyaz renkte geliyor.

Video: Ruijie Reyee RG-EW1200 | Ev ve ofis tipi çift band router incelemesi

Yeni videolardan haberdar olmak için buradan kanala abone olmayı unutmayın!

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede
Telegram: https://t.me/melihbayramdede

Yazıyı Oylayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir