AVM’lere özel ilk e-gazete

Gün geçmiyor ki, internette yeni bir proje haberi almayalım. Bu kez bizden bir projeden söz edeceğim. Yeni Şafak ekler servisinde çalışan Selim Baran, uzun süredir alışveriş merkezleri üzerine çalışıyor.
Haftasonu eklerinin konsepti arasında alışveriş de ağırlıklı olarak yer aldığından, kendisi bu alanda uzmanlaşmış bir isim. Selim, bu konudaki birikimini şimdi kurduğu gazeteavm.com adresindeki internet projesinde sürdürüyor.
Kendisinden aldığım bilgiye göre, alışveriş, moda, sağlık ve güzelliğin nabzını elinde tutan bir proje olarak tasarlandı gazeteavm.com. Özellikle alışveriş ve yaşam alanlarıyla öne çıkan AVM’lere yönelik yayın yapan proje, bu alanda bir ilk.
AVM’lerdeki kampanyalar, etkinlikler ve mağazaların indirimlerine yönelik haberlerin yer alacağı gazeteavm.com’da alışveriş merkezlerinin genel konseptlerine yönelik röportajlar da yer alacak.
Eviniz ya da ofisinizden çıkmadan size en yakın alışveriş merkezinde aradığınızı bulup bulamayacağınızı bir tıkla görmek artık gazeteavm.com’la mümkün olacak.
Alışveriş merkezlerini ziyaretçileriyle buluşturan gazeteavm.com projesi umarım başarılı olur ve hayatı kolaylaştıran bir adres olarak Türk internet dünyasında yerini alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir