AVG Türkçe öğrendi

Geçtiğimiz aylarda ücretsiz Türkçe versiyonu kullanıcılara sunulan AVG ürününün şimdi de AVG Anti-Virus ve AVG Internet Security profesyonel versiyonları Türkçe olarak kullanıcılara sunuldu.

AVG’nin Anti-Virus profesyonel versiyonuyla, tehditlerin yanı sıra bilinen ve bilinmeyen virüslere, casus yazılımlara, truva atlarına, solucanlara, bilgisayar korsanlarına ve gizli programlara karşı koruyor.

AVG Anti-Virus, siz güvenlik konusunda herhangi bir şüphe taşımadan bilgisayarınızı kullanırken, arka planda etkili bir şekilde ve engel oluşturmadan çalışıyor.

AVG Internet Security ise en son web tabanlı tehditlere karşı gerçek zamanlı eksiksiz bir koruma sağlıyor. AVG Anti-Virus’e ek olarak AVG Internet Security, Safe Surf and Search ve Identity Protection teknolojilerini içeriyor.

Safe Surf and Search teknolojileri sizi gerçek zamanlı olarak Zaralı web sayfalarına ve sadece siz tıkladığınız zaman tehlikeli olan diğer siber tehlikelere karşı koruyor.

AVG Identity Protection ise zarar vermeden önce yeni ve bilinmeyen tehlikeleri tespit etmek ve engellemek için geliştirilmiş davranış teknolojisini kullanarak bir adım daha ileriye gidiyor.

Böylelikle sizi, tüm zararlı ve casus yazılımların yanı sıra internette dolaşırken kişisel bilgilerinizi tehdit eden kimlik hırsızlığı tehlikesine karşı da koruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir