Avea’dan ‘Hacı’lara özel indirim

Avea, Hacı adaylarına Suudi Arabistan’da sevdiklerini yüzde 90’ı aşan avantajlı fiyatlarla arama fırsatı sunuyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler sunan Avea, Hacı adaylarına Suudi Arabistan’dan Türkiye’deki sevdikleriyle avantajlı fiyatlarla konuşma imkanı sunuyor.

Bu fırsattan yararlanmak isteyen diğer operatör abonelerinin en yakın Avea bayisinden bir Avea HAC SIM kartı alıp, hatlarını uluslararası dolaşıma açtırmaları yeterli oluyor. Mevcut Avea aboneleri ise hatlarını uluslararası dolaşıma açtırıp, Hacca gittiklerinde 1500’ü arayarak indirimli konuşma imkanından faydalanabiliyor.

20 Ocak 2010’a kadar geçerli olacak bu avantajdan yararlanacak olan Hacı adayları kampanya dahilinde aldıkları numaralar ile Suudi Arabistan’da dakikası 24 Kr.’den, Türkiye’deki yakınlarıyla 23:01 – 08:59 saatleri arasında dakikası sadece 83 Kr’den, bu saatler dışında ise 91 Kr’den konuşabiliyor.

Aboneler, yerel numaralarına Suudi Arabistan’da havaalanlarından süpermarketlere, mağazalardan kitapçılara kadar bir çok mekanda kredi kartı ile ya da Suudi Telecom (STC) yükleme kartı ile para yükleyerek kullanabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir