Shadow

AveaBiz Mobil Akademi ile kurumsal müşterilere eğitim fırsatı

Avea, yönelik yeni platformu AveaBiz Mobil Akademi ile kurumsal müşterilerine eğitim ve paylaşım ortamı sunacak. Mobil Akademi ile AveaBiz müşterileri, internet erişimi olan  her marka ve model telefon üzerinden çalışanı, bayi ve müşterileriyle istediği bilgi ve içeriği paylaşma imkanına sahip olacak. Aynı zamanda firmaların eğitim ihtiyacını da karşılamak üzere oluşturulmuş mobil eğitim platformu Avea Mobil Akademi ile kurumlar, saha çalışanları, bayi ağı, tedarik zincirine tek bir mesajla ulaşırken; müşteri bilgilendirme ve sunumlarını da cep telefonları üzerinden gerçekleştirebilecek. Şirket için etiğim ve gelişmeleri zaman ve makandan bağımsız hale getiren projenin bir diğer amacı da gerçekleştirilen bu çalışmalarla müşteri ve çalışan memnuniyetini yükseltmek.

Günlük hayatımızın her aşamasında mobil uygulamalar yer alırken eğitimin de mobil cihazlar üzerinden yapılmasının kaçınılmaz olduğunu vurgulayan Avea Kurumsal İş Birimi Kıdemli Direktörü Tunç Taşman, “İçinde bulunduğumuz mobil çağda tüm sektörlerde yaşanan yoğun rekabet, kurumlarda hızlı hareket etmeyi ve mobil iletişim teknolojilerini kullanmayı zorunluluk haline getiriyor. Bu rekabetle birlikte gelir artışının yanısıra tasarruf sağlayıcı uygulamalar da kurumlar tarafından tercih ediliyor. AveaBiz Mobil Akademi ile kurumların çalışanlarına her nerede olurlarsa olsunlar hızlı bir şekilde ulaşabilmelerini sağlamak, özellikle sahada olan satış ekipleri için yeni ürünler ve hizmetleri hızlı bir şekilde tanıtabilmeleri için eşsiz bir ortam sunacak” dedi.

Avea Mobil Akademi’nin zaman içinde eklenecek eğitimlerle bir servis platformu olmanın dışında bir içerik sağlayıcısı da olacağını vurgulayan Tunç Taşman, “Sunum ve dokümanlarla mesleki ve kişisel gelişim  paketleri sunuyor olacağız. Bu platformun en çok tercih edilecek içeriklerinden biri de İngilizce eğitim paketleri olacak. Çok yakında, çalışanlarının İngilizcesini geliştirmek isteyen firmalar bu platformdan  deneyimli firmaların hazırladığı ingilizce eğitim paketlerine ulaşabilecekler” dedi.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  TECNO CAMON 30 Pro 5G ile ilk karşılaşma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir