Shadow

Avea şimdi de ayda 35 TL’ye konuşturuyor

Çıkardığı 55 TL’ye her yöne sınırsız tarifesiyle, GSM operatörleri arasında rekabeti kızıştıran Avea, şimdi de kurumsal tarifeyle ortalığı karıştıracağa benziyor. Avea, ‘İşiniz Rahat’ tarifesiyle, kurumsal hatlarını Avea’ya taşıyanlara ayda KDV, ÖİV dahil sadece 35 TL’ye 3500 dakika Avealılarla, 1000 dakika sabit hatlarla, 350 dakika diğer operatörlerle görüşme fırsatı sunuyor. Avea’dan yeni hat alan aboneler de aylık 43 TL ödeyerek bu tarifeden faydalanabiliyor.

Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tayfun Okter, “TÜİK’in 2008 Aralık’ta yayınladığı rapora göre 2,4 milyon işletme ve 9 milyon çalışanıyla kurumsal pazar GSM sektörü açısından çok büyük bir potansiyele sahip. Özellikle KOBİ’lerin verimliliğini artırması için GSM operatörleri önemli bir yer tutuyor. Kurumsal abonelerimizin hayatını kolaylaştırmak için avantajlı ürün ve hizmetlerin yanı sıra yeni işbirliklerini de hayata geçiriyoruz, bu anlamda kurumsal pazara rekabeti getiren operatör olduk” diyor.

Üç yıl içinde kurumsal pazarda ikinci sıraya yerleştiklerini ve pazar paylarını yüzde 20’ye yükselttiklerini söyleyen Okter sözlerine şöyle devam etti:

“Avea olarak bugün kurumsal pazarda geldiğimiz noktayı bir üst seviyeye taşımak üzere Aveaiş platformunu oluşturduk. Aveaiş platformu ile şirketlerin tüm iletişim ihtiyaçlarını, hem ürün ve hizmetlerimizle hem etkin müşteri hizmetlerimizle hem de yaptığımız işbirlikleri ile kapsamış bulunmaktayız. Kurumsal pazarda en çok tercih edilen operatör olma vizyonumuzla, Aveaiş platformunun  şirketlere iletişim anlamında kolaylık ve maksimum yarar sağlayacağına inanıyoruz. Aveaiş,  zengin ürün ve hizmetleri sayesinde kurumsal müşterilerin verimliğini arttıran ve büyümesine destek olan  mobil iş ortağı olacaktır.”

Okter, müşterilerine Türkiye’ye yayılan 58 bayi, 1500 çalışan ve 50 kişiden oluşan direkt satış ekibiyle ulaştıklarını 444 1 550 numaralı hattan da 95 çalışan ile toplam 800 bin kurumsal müşteriye hizmet verdiklerini belirtti.

Segment Yönetimi-Kurumsal ve MVNO Direktörü Tunç Berkman da, “Avea, en çok tercih edilen Tümİş+Ofis tarifesinin yanı sıra hayata geçirdiği yeni tarifesi ‘İşiniz Rahat’ ile kurumsal hatlarını Avea’ya taşıyanlara ayda KDV, ÖİV dahil sadece 35 TL’ye 3500 dakika Avealılarla, 1000 dakika sabit hatlarla, 350 dakika diğer operatörlerle görüşme fırsatı sunuyor. Kurumsal aboneler, bu teklif ile ne ödeyeceğini bilerek herkesle doya doya konuşma fırsatı yakalıyor. Böylece tüm yönlere yoğun arama yapan aboneler, rakip operatörlere göre çok daha avantajlı konuşuyor. Yeni hat alan diğer aboneler de aylık 43 TL ödeyerek bu tarifeden faydalanabiliyor” dedi.

KOBİ’ler ve Büyük Ölçekli şirket aboneleri için yenilikçi katma değerli servislerin önemini ve işbirliği avantajlarının şirketlere sunduğu faydaları vurgulayan Berkman sözlerine şöyle devam etti:

“KOBİ’ler ve Büyük Ölçekli şirket abonelerimize EDGE destekli 3G uyumlu USB Stick ile internete kablosuz, kolay ve hızlı bir şekilde her yerden bağlanabilme fırsatı sunuyoruz. BlackBerry servisi ile de abonelerinin e-postalarına her an güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz. Sunduğumuz MobilSaha hizmeti ile de, şirketlere çalışanlarının hem bulundukları konumu görme hem de iş yüklerini izleme olanağı tanıyarak şirketlerin verimliliklerini artırmalarına destek oluyoruz.”

KOBİ’ler ve Büyük Ölçekli Şirket Abonelerine Yönelik Ürün / Hizmet ve İşbirlikleri

TARİFELER

Tümİş+Ofis Tarifesi: Ayda 14,53 TL’ye (KDV, ÖİV dahil) tüm kurumsal Avea ve sabit hatlarla 3200 dakika ücretsiz konuşma imkanı

İşiniz Rahat Tarifesi: Kurumsal hatlarını Avea’ya taşıyanlara, ayda 35 TL’ye (KDV, ÖİV dahil) 3500 dakika Avealılarla, 350 dakika diğer operatörlerle ve 1000 dakika sabit hatlarla konuşma imkanı

HİZMETLER

3G/EDGE USB Stick: Dizüstü bilgisayarlarından EDGE hızında internete kablosuz, kolay ve hızlı bir şekilde her an, her yerden bağlanabilme fırsatı

Blackberry: Avea BlackBerry servisinin ‘push’ teknolojisi ile tüm e-postalara otomatik ve güvenli bir şekilde ulaşabilme, dosyaları açabilme, silebilme ve dosyalayabilme imkanı

MobilSaha: Şirket çalışanlarının konumlarını görüntüleyebilme, üzerlerindeki iş yükünü izleyebilme imkanı

İŞBİRLİKLERİ

Doya Doya Avantaj Paketi: Divan Otelleri, Allianz, Setur, Asistans ve Sürat Kargo’da yüzde 45’e varan indirim imkanı

MasterCard ve Teb İşbirlikleri: Yurtiçi konuşma tutarları üzerinden %15’e varan indirim imkanı

1 Comment

 • Orijinal DelikanlıNo Gravatar

  Güzel tarife ama bu 55 tl lik tarfelerden pek çok kişi şikayetçiydi.
  Aradığında ulaşamama oranı normalden daha yüksek oluyormuş, sanırım.
  Birde bu aveadan şikayetçiyim.
  Geçen avea hatlı bir arkadaş dersteyken beni aradı. Kapattım. Dersten çıkıp ben onu aradım. Önce görüşme başladı ama karşı tarafın sesi gelmedi.
  Sonra tekrar aradım bu sefer başka dilde konuşan biri çıktı. Sanırım yunanistanlıydı.
  Edirne’de bazı bölgelerde avea hat kullanların telefonlarında yunanistana hoş geldiniz filan yazıyor hücre mesajlarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir