Avea, futbolun delilerini arıyor

Türkiye’nin dinamiği olan 2,5 milyon KOBİ’nin sahipleri ve çalışanlarına yönelik kurgulanan ‘Biz Futbolun Delisiyiz Avea Kobi Turnuvası’ 19 Şubat – 3 Nisan 2011 tarihleri arasında 5 farklı bölgede ve 13 ayrı şehirde düzenlenecek.

11.520 KOBİ çalışanın 1440 takım halinde mücadele edeceği turnuvanın büyük finali 2-3 Nisan’da Antalya’da yapılacak. Finale kalan iki takımın koçluğunu ise NTVSpor’un önemli ekran yüzlerinden eski sporcu ve futbol yorumcusu Sergen Yalçın ve program yapımcısı-sunucu Ercan Taner üstlenecek.

Turnuvada başarılı olacak takımları ise sürpriz hediyeler bekliyor. İlk üçe giren takımlar, birer ticari aracın yanısıra Avea?dan özel ödüller kazanacak.

Ayrıca 1. olan kobiye Doğuş Yayın Grubu’ndan 50.000 TLlik bedelsiz reklam hakkı ve dereceye giren tüm takımlara, oynadıkları sahada 1 yıllık bedava abonelik, ekipman çantası ve Avea Lig Paketi hediye edilecek.

Avea Kurumsal İş Birimi Kıdemli Direktörü Tunç Taşman, 50’ye kadar çalışanı olan şirketleri KOBİ olarak kabul ettiklerini söyledi.

Genel Müdür Yardımcısı Hakan Kaplan da, “Reklam bütçemizde futbolun payı yüzde 15. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor’a sponsorluk veriyoruz. Fenercell, GSMobile, KartalCell ve TrabzonCell işbirliği sayesinde, 610 bini aşkın taraftar, Avea altyapısıyla konuşuyor.” dedi.

http://www.futbolundelisiyiz.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir