Shadow

Avea 3G için ön talep alıyor

Avea, abonelerini 30 Temmuz’da hayata geçirilecek 3G teknolojisine bir adım daha yaklaştırıyor. Türkiye’nin en çok konuşturan operatörü Avea, 30 Temmuz’da uygulanmaya başlanacak 3G teknolojisi için bugün itibarıyla ön talep almaya başlıyor.

3G teknolojisi için ön talepte bulunmak isteyen Avea abonelerinin 3G yazıp 3334’e SMS göndermeleri yeterli. SMS gönderiminin ardından abonelere, kayıtlarının alındığına dair mesaj gönderilecek. Tüm mesajlar ücretsiz olup, ön kayıt yaptıran aboneler 30 Temmuz günü otomatik olarak 3G kullanımına geçecek

Avea Müşteri Hizmetleri Grubu Genel Müdür Yardımcısı Sezgi Türkay; ?Teknolojiyi ve beraberinde getirdiği avantajları yakından takip ederek hayatına adapte etmek isteyen abonelerimize, 3G teknolojisinden 30 Temmuz’da hemen faydalanmaları için bir fırsat sunuyor ve ön kayıt alıyoruz? dedi.

Türkay: ?Avea olarak, 3G teknolojimizi abonelerimizin hayal gücünün emrine sunuyoruz. Bu vizyonla geliştirdiğimiz inovatif ürün ve hizmetlerimizle, 30 Temmuz itibariyle, abonelerimizin evde, işte hatta sokakta hayatlarını hızlı, kolay ve keyifli bir hale getirmek için sabırsızlanıyoruz.?

30 Temmuz sonrası 3G teknolojisinden faydalanmak isteyen Avea aboneleri ise başvurularını ön kayıtta olduğu gibi 3G yazıp 3334’e SMS göndererek, www.avea.com.tr’de online işlemlerden, *100#’yi tuşlayarak, wap.avea.com.tr ‘den, Avea İletişim Merkezleri’nden, 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri’nden veya IVR uzerinden yapabilecek. Üstelik Avealılar, geçiş ücreti ya da ek vergi ödemeden mevcut SIM kartları ile 3G abonesi olabilecek. Aboneler, daha detaylı bilgi için 444 1 500’ü arayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.