Shadow

Asus’tan dizüstünde yeni bir kategori

ASUS, ödüllü tasarımcı David Lewis tarafından tasarlanan NX90 modeliyle taşınabilir bilgisayarda yeni bir kategori oluşturdu.

Yeni ASUS NX90, 18.4 inçlik ekranı, lüks tasarımı, SonicMaster ses teknolojisi ve surround ses sistemiyle hem ses hem de görüntüle kalite çıtasını yükseltiyor.

ASUS Golden Ear ekibi ve Bang & Olufsen ICEpower tarafından ortaklaşa geliştirilen bu teknoloji, bundan böyle tüm bilgisayarların ses sistemlerinin değerlendirilmesinde önemli bir kilometre taşı olacak.

SonicMaster ses teknolojisi kristal netliğinde ses üretimi, derin ve zengin bas sesleri ve çevresel ses sistemi ile kullanıcısına muhteşem bir ses deneyimi sunuyor.

Gerçek bir multimedya deneyim için tasarlanan NX90 çift touch pad üzerinden DJ konsoluna benzer fonksiyonlar sunarken, resim yaklaştırma, web sayfası ve döküman kaydırma gibi işlevlerin de kolaylıkla yapılmasını sağlıyor.

Tüm bu özelliklerle NX90, şimdiye kadar üretilen en kişisel ve en etkileyici notebook olma özelliğini taşıyor.  ASUS NX90 Aralık ayı itibarı ile tüm Vatan mağazalarında sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir