Approid.me ile Android uygulamalarınıza iniş sayfası hazırlamak çok kolay!

İniş sayfaları (landing pages) ürününüz hangi alanda olursa olsun çevrimiçi pazarlama stratejiniz için önemli bir yere sahiptir. Birkaç hafta önce faaliyete geçen approid.me isimli site de bu yaklaşımdan yola çıkarak Android mobil işletim sistemi için uygulama geliştirenlere bu hizmeti sunuyor.

Uygulamanız için ücretsiz hesabınızı oluşturduğunuzda, aynı zamanda açılış sayfanızın adresini de “http://approid.me/uygulamaadi” şeklinde belirlemiş oluyorsunuz. Ardından sitenin size önerdiği şablonlardan birini seçiyor ve uygulamanızın açıklamasını, yeniliklerini, ekran görüntülerini, sürüm ve fiyat bilgilerini; varsa website, blog ve Twitter adreslerinizi ekliyorsunuz. İniş sayfanızın tamamlanması için geri kalanları ise approid.me sizin için yapıyor.

Son olarak oluşan açılış sayfanızda müşterilerinizin size doğrudan e-posta göndermelerini sağlayan bir iletişim formu ve uygulamanızı Android Market’ten kolayca indirebilmelerini sağlayan bağlantı linki de mevcut ediliyor. Yönetim panelinizde açılış sayfanızın kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini ve kaç ziyaretçinizin uygulamanızı indirmek için Android Market’e yönlendirildiğini takip edebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir