Shadow

Android’li cihazların antivirüse ihtiyacı var mı?

Kaspersky Lab’in akıllı telefonlar için güvenlik çözümleri sunan ürünü Kaspersky Mobile Security 9, artık indirimli fiyatıyla online Google mağazasında satışa sunuldu. Bu sayede Android işletim sistemli akıllı telefon sahipleri, cihazları için çok kapsamlı korumaya hem daha hızlı hem de daha düşük bir fiyatla sahip olabiliyor.

Kaspersky Mobile Security 9 telefonunuzun kaybolması veya çalınması durumunda, telefonunuzu uzaktan kitleyebiliyor, GPS modülü ile yerini belirleyebiliyor, GSM çekicisi ve Wi-Fi çıkışı ile ürünün yerini saptamada yardımcı oluyor. Bütün bunlara ek olarak ürün kullanıcıların kişisel aramalarını, arama geçmişini ve mesajları meraklı gözlerden koruyor, istenmeyen aramalardan, SMS’lerden ve kötü niyetli yazılımlardan da koruyor.

Konuyla ilgili olarak “Gerek kendi çözümlerimizle, gerek dağıtım kanallarımız aracılığıyla her zaman müşterilerimizin tercihlerini ve isteklerini dinliyoruz” diyen Kaspersky Lab Mobil Servis Direktörü Sergey Nevstruev sözlerine şöyle devam ediyor: “Android işletim sistemli cihaz kullanıcıları için ürünü kullanmanın en kolay yolu Android Market’ten telefonlarına indirmek. Bu sayede mobil telefonların koruması çok daha ucuza sağlanabilir.”

Daha fazla bilgi için ve Kaspersky Mobile Security 9 satın almak için Android Market’i https://market.android.com/details?id=com.kms&feature=search_result&hl=en linkinden ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir