Shadow

Android telefonunuza Microsoft deneyimi taşımanın yolu: Microsoft Başlatıcı

Microsoft Başlatıcı

MELİH BAYRAM DEDE

Bilgisayarınızda kullandığınız deneyimi telefonunuza taşıyabilirsiniz. Eğer kullandığınız telefonda Android 7.0 ve üstü bir işletim sistemi yüklüyse, bunu Microsoft Başlatıcı ile sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, Google Play uygulama mağazasından Microsoft Başlatıcı’yı indirmek.

Daha verimli çalışma ortamı

Bu işlem sonrası Microsoft Başlatıcı, telefonunuzun ana ekran uygulaması haline gelecek. Telefonunuzda Microsoft hesabınızla oturum açtığınızda Windows işletim sistemi yüklü bilgisayarınızla telefonunuzun eşgüdüm içinde çalıştığını ve size daha fazla verimlilik sağladığını göreceksiniz. Outlook, Office ve Skype gibi uygulamalarınız bundan sonra cihazlarınız arasında senkronize olacak.

Geniş kişiselleştirme fırsatı

Telefonunuzdaki her şeyi düzenlemenize ve kişiselleştirmenize imkân sağlayan bir uygulama olan Microsoft Başlatıcı, çeşitli temalarla birlikte geliyor. En çok kullandığınız uygulamaları, takviminizi, yapılacaklar listenizi ve notlarınızı dilediğiniz gibi telefonunuzun ana ekranına konumlandırabilirsiniz.

Tüm cihazlarda aynı deneyim

Tüm cihazlarınızla aynı deneyimi sunan haber okuma deneyimi, özelleştirilebilir simgeler, Bing aracılığıyla her gün yenilenen duvar kâğıdı, koyu mod seçeneği gibi pek çok özellik size cihazınızı daha işlevsel kullanma avantajı sunuyor. Konu ilginizi çektiyse Microsoft Başlatıcı’yı Android işletim sistemli telefonunuza Google Play uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

Sinema keyfi hep yanında | Acer C250i taşınabilir LED projeksiyon cihazı incelemesi

YouTube: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

Yeni videolardan haberdar olmak için Telegram kanalıma da abone olabilirsiniz: https://t.me/melihbayramdede

Sosyal medyada lütfen beni takip edin:

Instagram: https://www.instagram.com/melihbayramdede
Tiktok: https://www.tiktok.com/@melihbayramdede
Twitter: https://twitter.com/melihbayramdede
Facebook: https://www.facebook.com/melihbayramdede
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/melihbayramdede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir