Android geliştiricisi olmak artık çok kolay

Yıldız Holding Bilişim Grubu şirketlerinden Medyasoft, Apple iPhone ve iPad uygulama eğitimlerine ‘Eclipse’ ile Android uygulama geliştirme eğitimini de ekledi.

Cep telefonu ve tablet bilgisayarda 100 milyona yaklaşan kullanıcı sayısıyla mobil dünyanın yeni gözdesi Android işletim sistemi kullanan cihazlar için hazırlanan ‘Eclipse’ eğitimiyle Medyasoft, sektördeki uygulama ihtiyacını karşılayıp gençler için yeni iş fırsatları sunacak.

Medyasoft Pazarlama Müdürü Cüneyt Tonguç, “Yapılan araştırmalar 2011 yılında tüm dünyada satılacak olan bilgisayarların yarıdan fazlasının tablet PC ve akıllı telefon gibi cihazların olacağına işaret ediyor. 2014 yılında 500 milyon kişi tarafından kullanılması beklenen bu cihazlardan çok üzerilerinde yer alan uygulamalar ön planda olacak. Medyasoft olarak Apple iPhone ve iPad uygulama eğitimlerinden sonra hayata geçireceğimiz Android Eclipse eğitimiyle, kurumların yeni trendleri yakalamalarını, gençlerimizin ise yeni iş ya da kazanç sağlamalarını hedefliyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir