Shadow

Amerika, Chimera kuşatması altında

Resistance’ın ilk oyununda, 2. Dünya Savaşı’ndan önce, 1930’lu yılların başında Rusya’da ortaya çıkan bir virüs Avrupa’ya doğru yayılmaya başlamıştı.
İnsanların değişmesine ve Chimera adında yeni bir ırkın ortaya çıkmasına sebep olan virüsün etkisiyle yok olmaktan kurtulmak isteyen insanlar Büyük Britanya adasına konuşlanmıştı.
Ve oyunun tutkunları hatırlayacaktır, işler istenildiği gibi gitmiyor ve tüm kıta Chimera’nın kontrolü altına giriyor ve sadece kahramanımız Nathan Hale sağ kurtuluyordu.
Resistance 2 ise, tahmin edileceği üzere, ilk oyunun bittiği yerden başlıyor ve kahramanımız Nathan Hale, yeniden kontrol ettiğimiz kişi olarak karşımıza çıkıyor.
Bu kez Chimera çok daha güçlü bir şekilde son kalan tüm insanlığı yok etmek için Amerika kıtasına gelmiş, istilacılar, kıtanın hemen hemen her bölgesini kontrolü altına almıştır.
Şimdi oyunda bize düşen, Nathan olarak, Amerika’yı Chimera saldırısından kurtarmak için elimizdeki tüm silahları kullarak ölüm kalım savaşı vermek! http://beta.myresistance.net

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  ABD ve Japon ordusu karşı karşıya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir