Shadow

AMD’den 45nm’lik serin ve sessiz işlemciler

AMD, 45nm üretim teknolojisini, genel bilgisayar kullanıcılarına 67 doların altında fiyatlarla sunan çift çekirdekli AMD Athlon II X2 245 ve 240 işlemcilerin piyasaya çıktığını duyurdu. Bu işlemciler AMD yonga setleriyle bir araya geldiğinde, çoğul görev ortamında günümüzün en popüler uygulamalarını kolaylıkla yürütürken, serin ve sessiz çalışmayı sürdürebiliyor.

Mevcut ekonomik ortamda tüketiciler, dijital hayat tarzlarını sürdürmek için gerekli performanstan ödün vermeden en uygun fiyatlı çözümleri arıyorlar. AMD Athlon II X2 245 ve 240 işlemciler sayesinde, sistem üreticilerin ve OEM’ler, kullanıcıların dijital dünyalarını hızlı ve kolay bir şekilde yaratıp izlemesini ve paylaşmasını sağlayan güçlü ve enerji tasarruflu masaüstü bilgisayarlara yönelik endüstri talebini daha iyi karşılayabilecek.

AMD Athlon II X2 245 ve 240 işlemciler, sınıfının en iyisi performansla evde ve işyerinde bilgisayarla yapabildiklerini azamiye çıkaracak sistemler arayan, bu sırada da bütçesine dikkat eden bilgisayar kullanıcılarının oluşturduğu giderek büyüyen bir kesime sesleniyor. Daha gelişmiş bir dijital deneyim ve az zamanda çok iş yapılmasını sağlayan çoğul görev performansı arayanlar, bu işlemcilerin beklentilerinden fazlasını sağladığını memnuniyetle görecekler.

Çift çekirdekli AMD Athlon II işlemciler, kullanıcılara çoğul görevleri daha verimli yürütme, çoklu ortam içeriğini daha iyi oluşturma, dönüştürme, aktarma ve paylaşma kabiliyeti sağlıyor. ATI Radeon HD ekran kartları ve AMD yonga setleriyle birlikte kullanılan AMD Athlon II X2 245 ve 240 işlemcilerinin oluşturduğu sistemler, çarpıcı bir görsel deneyim, pürüzsüz çoğul görev uygulamaları ve olağanüstü dijital ortam performansını verimlilikle sunuyor.

Yazıyı Oylayın
İlginizi çekebilir:  TechnoLogic - 63. Bölüm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir